Bülent Ecevit Üniversitesi 4.500 maaşla 23 sözleşmeli memur alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi 4.500 maaşla 23 sözleşmeli memur alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi 4.500 civarında maaşla 23 sözleşmeli memur alımı yapıyor. Yapılan üniversite iş ilanı ile alınacak 23 kamu personeli alım için kadrolar neler? Başvuru ayrıntıları haberimizde…

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından yapılan güncel sözleşmeli personel alımı ilanı ile üniversite bünyesine 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilecek 23 kamu personel alım yapılacak.

Bülent Ecevit Üniversitesi alımında 23 kadronun 11’i Hemşire

Üniversite iş ilanı ile yapılacak kamu alımı 11 kişi Hemşire kadrosundan alınacak. Alınacak Hemşire adaylarının Hemşirelik, Sağlık Memurluğu veya Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri lisans programından mezun olması ve 2020 KPSS sınavına girmiş olması ve puan almış olması gerekmekte.

Diğer grup 12 Sözleşmeli Hemşire alımı

12 kişilik sözleşmeli hemşire alımında adayların sağlık meslek lisesi Hemşirelik, Ebelik, Sağlık memurluğu alanı mezunu olması, 2020 KPSS ye girmiş ve puanı olması başvuru için yeterli olacak.

Yapılacak 23 kamu personeli alım genel şartları

23 Kamu personeli alım şartları şöyle;

Adayların Türk vatandaşı olması,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşıması,

Gece Nöbeti tutmasına engel olabilecek hamilelik hariç sağlık problemi bulunmaması,

KPSS 2020 KPSS Lisans 2020 KPSS Ortaöğretim ve 2020 KPSS Ön Lisans birine girmiş ve bu sınavların en az birinden ilgili KPSS puanını almış olması,

bulent-ecevit-universite1.jpg

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartlarını taşıması,

Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle yapılacak yerleştirme işlemlerinde, ortaöğretim mezunları için KPSSP94, önlisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3 puanı kullanılmakta.

Başvurular 12 Mart itibariyle bitiyor

Şartları taşıyan kamu personel adaylarının başvuruları 26 Şubat’ta başlamış olup 12 Mart 2021 tarihine kadar üniversite internet sitesi üzerinden w3.beun.edu.tr yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.