Bilecik Belediyesi 11 Bin TL Maaş Kamu Personeli Alımları

Bilecik Belediyesi 11 Bin TL Maaş Kamu Personeli Alımları

Bilecik belediyesi tarafından 1 kamu personeli alımı açıklandı. Ortalama 11 Bin TL ile kamu personeli alınacak. Adaylar başvurularını nasıl ve nereden yapabileceği detayları kılavuz halinde sunuldu.

Resmi Gazete üzerinden Belediyeler veya kamu kurumlarına personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Resmi üzerinden yayınlanan ilana göre Bilecik Belediyesi Kurumu bünyesine 1 Sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan olarak kurum tarafından yapılan açıklamada 1 adet Çevre mühendisi alınacağı belirtiliyor.

Alımı yapılacak personele ortalama 11 bin TL maaş ödenecek.

Başvuru Tarihleri

Adaylar başvurularını 22 Eylül 2021 tarihi itibari ile gerçekleştirmeye başlaya bilecek olup en geç müracaatlar 24 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir. Başvurular mesai saatleri içerisinde gerçekleştirile bilecektir.

Başvurular Nasıl Yapılır

İlanı görüntüleyen kişiler arasında başvuru yapmak isteyen adaylar için alım başvurular haberimizin en altında yer alan mail adresi üzerinden yapıla bilecektir.

Online olarak başvuru yapmak istemeyen adaylar şahsen veya posta yolu ile e Camikebir Mah. Prof Dr. Yunus SÖYLET cad. No:34 adresine müracaatlarını gerçekleştire bileceklerdi.

Başvuru Özel ve Genel Şartları

Kurum tarafından istenilen şartlar arasında en az B sınıfı ehliyete sahip olma, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, başvuruda bulunacak kişinin kamusal haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, çalışmasında engel herhangi bir sağlık sorunun bulunmaması, Türk ceza kanununda yer alan suçlardan herhangi birinden mahkum olmama şartları aranmaktadır.

Eğitim Durumu

Başvuru yapılacak unvanın gerektirdiği öğrenim durumu üniversitelerin çevre mühendisliği bölümünden lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

KPSS Puan Şartı Var Mı?

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan çevre mühendisliği olunca KPSS puan şartının da arandığı kurum tarafından belirtildi ve buna ek olarak P3 Puan grubu türünden en az KPSS 65 puan şartı arandığı belirtiliyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.