Balıkesir Üniversite Hastanesi Sağlıkçı ve Personel Alımı Başvurusu

Balıkesir Üniversite Hastanesi Sağlıkçı ve Personel Alımı Başvurusu

Balıkesir üniversite hastanesi sağlıkçı ve personel alımı yapıyor. Adaylar en az lise mezunu olabilecek. Başvuruları 26 Ağustos tarihine kadar yapılacak. Üniversite başvuruları nasıl yapılacak.

Üniversite Hastanesi Sağlıkçı ve Personel Alımı Duyurusu

Balıkesir Üniversite Hastanesi sağlıkçı ve personel alımı yapıyor. En az lise mezunu olan adaylar başvurularını 26 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları istenmiştir.

Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmamak, adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Başvuruda KPSS P3 P94 puan türlerinden en az 70 puan almış olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, erkek adayların 1.67 kadın adayların 1,60 boyunda olması gerekmektedir.

Daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik ve ahlaki nedenden çıkartılmamış olmak şartı aranıyor.

Gereken Belgeleri

Askerlik durum belgesi, sürücü belgesi, nüfus cüzdanı, son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf, görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair belge, KPSS sonuç belgesi, diploma mezuniyet belgesi, yabancı okul mezunları için denklik belgesi gerekiyor.

Başvuru şekli ve tarihi

Adaylar başvurularını şahsen yapması istenmiştir. Mesai saatleri dışında başvuru alınmayacak. Verilen başvuru şekli harici işlem yapılmayacaktır. Başvuruları 26 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.