Atakum Belediyesi Daimî 6 İşçi Alımı İş İlan Numaraları

Atakum Belediyesi Daimî 6 İşçi Alımı İş İlan Numaraları

Atakum Belediye Başkanlığı Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre KPSS şartı olmadan daimî kadroda istihdam edilmek üzere 6 işçi alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak kadrolara dair iş ilanı numaralar haberde...

İŞKUR İş İlanları Duyurusu

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Atakum Belediye Başkanlığı kendi istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda 6 işçi alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için KPSS puan şartı aranmadığı belirtildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detayları sizlere sunuldu.

Alım Yapılacak Unvanlar, İş İlan Numaraları ve Detayları

00007826853 İŞKUR iş ilan numarası ile; 3 silindir operatörü alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan yapılacak alım için söz konusu alanda en az 2 yıl deneyimli olmanız gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayın silindir operatörlüğü belgesinin ehliyetine işlenmiş olması gerekmektedir. Üst yaş sınırı olmamakla birlikte ilana 19 yaşından gün almış olan kişiler başvuru yapabileceklerdir.

00007826831 İŞKUR iş ilan numarası ile: 1 elektrik teknisyeni alımı: Engelli personeli alımı yapılacaktır. Bu neden ile adayın en az %40 engelli sağlık kurulu raporunun olması gerekmektedir. Lise veya dengi okullardan elektrik ile ilgili bölümlerden herhangi birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. 2 yıl mesleki deneyim şartı aranmaktadır. SGK hizmet döküm raporu ile bu durumu belgelendirmeleri gerekmektedir.

00007826709 İŞKUR iş ilan numarası ile: 1 Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü alımı: Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alım için minimum 2 yıl deneyim şartı aranmaktadır. Ayrıca beko loder belgenizin ehliyetinizi işlenmiş olması istenmektedir.

00007826652 İŞKUR iş ilan numarası ile: 1 bilgisayar programcısı alımı: Yukarıda verilmiş olan unvanlar için KPSS puan şartı aranmaz iken bu kadro için KPSS puan şartı aranmaktadır. Adayların önlisans bilgisayar programcılığı bölümü mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca 2022 KPSS sınavından P - 93 puan türünden 60 taban puan limitini karşılıyor olması gerekmektedir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli

Samsun iş ilanları kategorisinde Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Son başvuru tarihi 2 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden online olarak yapabilirler.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.