Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi 72 Memur ve Sağlık Personeli Alacak (KPSS 50 Puan)

Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi 72 Memur ve Sağlık Personeli Alacak (KPSS 50 Puan)

Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi 72 Memur Alımı ve Sağlık Personeli Alımı! Hemşire, Anestezi Teknikeri, Laboratuvar Teknikeri, Röntgen Teknikeri, Fizyoterapist, Laborant, ATT Biyolog, Büro Personeli, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Temizlik...

Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, sağlık hizmetlerindeki kaliteyi artırmak ve artan hasta talebini karşılamak amacıyla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak, farklı branşlarda görevlendirilmek üzere toplamda 72 yeni memur alımı ve sağlık personeli alımı yapılacağı duyuruldu. En az KPSS 50 puanı bulunanlar başvuru yapabiliyor.

Alımlar, KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) puan sıralaması kullanılarak gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adayların, ilgili KPSS puan türünden yeterli puanı almış olmaları ve başvuru şartlarını eksiksiz karşılamaları gerekiyor.

İşte alım yapılacak bazı kadrolar:

Sağlık Personeli:

Hemşire

Anestezi Teknikeri

Laboratuvar Teknikeri

Röntgen Teknikeri

Fizyoterapist

Laborant

ATT

Biyolog

Memur Kadroları:

Büro Personeli

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

Temizlik Personeli

Teknisyen

Tekniker

Şoför olarak yapılacak.

Alımların, sağlık hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesine katkı sağlaması hedefleniyor. Antalya Akdeniz Üniversite Hastanesi, bölgenin en önemli sağlık kuruluşlarından biri olarak, nitelikli personeli ile vatandaşlara ileri düzeyde sağlık hizmeti sunmayı sürdürüyor.

Hastane Personel Alımı İlanları Başvuru Şekli

İsteklilerin; ilanın Resmî Gazete ’de yayımlandığı tarih olan 6 Haziran 2024 (mesai başlangıcından) ile 26 Haziran 2024 (mesai sonuna kadar) tarihleri arasında http://personel.akdeniz.edu.tr/ adresinde bulunan Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak, istenilen belgelerle birlikte; Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.