Akdeniz Hastanesi 72 İşçi ve Kamu Personel Alımı Devam Ediyor

Akdeniz Hastanesi 72 İşçi ve Kamu Personel Alımı Devam Ediyor

Hastane bünyesinde farklı branşlarda ve departmanlarda görevlendirilmek üzere 72 yeni kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu . Akdeniz Bölgesi'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından Akdeniz Hastanesi, büyümeye devam ediyor.

Akdeniz Hastanesi Büyüyor: 72 Kamu Personel Alımı İçin İstihdam Kapıları Açık

Akdeniz Hastanesi, hasta memnuniyetini ve kaliteli sağlık hizmetini ilke edinmiş, modern tıbbi cihazlarla donatılmış bir sağlık kuruluşudur. Büyüyen ve gelişen yapısıyla bölge halkına en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan hastane, bu doğrultuda kadrosunu genişletiyor.

72 kişilik açık pozisyonla ilgili detaylı bilgi veren yetkililer, başvuru şartlarını ve süreçlerini hastane İnsan Kaynakları departmanı aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. İşçi alımı yapılacak pozisyonlar arasında;

Sağlık Personeli Alımı: Doktor, hemşire, ebe, sağlık teknikeri, acil tıp teknisyeni, anestezi teknisyeni, radyoloji teknisyeni, laboratuvar teknisyeni gibi sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde aktif rol alacak nitelikli personel.

İdari Personel Alımı: İnsan kaynakları, muhasebe, hasta kabul, sekretarya, bilgi işlem, temizlik, güvenlik gibi farklı departmanlarda görevlendirilmek üzere deneyimli veya yetiştirilmek üzere adaylar.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Hastane personel alımı başvuruları 26 Haziran 2024 (mesai sonuna kadar) tarihi http://personel.akdeniz.edu.tr/ adresinde bulunan Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak, istenilen belgelerle birlikte; Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Akdeniz Hastanesi İnsan Kaynakları Departmanı yetkilisi, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Büyüyen ve gelişen bir kurum olarak, hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bu doğrultuda, hasta odaklı hizmet anlayışımızı benimseyecek, alanında uzman ve deneyimli yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. 72 kişilik bu istihdam seferberliği ile hem bölge halkına iş imkanı sağlamayı hem de kaliteli sağlık hizmetlerimizi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz."

Başvuru yapmak isteyen adayların, istenilen niteliklere sahip olup olmadıklarını kontrol etmeleri ve belirtilen başvuru süreci içerisinde başvurularını tamamlamaları büyük önem taşıyor. Antalya Akdeniz Hastanesi'nin büyüme yolculuğunda yer almak ve dinamik bir çalışma ortamında kendinizi geliştirmek isteyen yetenekli bireyleri aramıza bekliyoruz.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.