Akbank Kamu Personel Alımı! Evden Çalışma İmkanı (121 Online Başvuru)

Akbank Kamu Personel Alımı! Evden Çalışma İmkanı (121 Online Başvuru)

Akbank kendi bünyesinde istihdam etmek üzere Resmi İnternet sitesi üzerinden 121 açık ilan ile kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Akbank bünyesinde yayınlanan ilanlar için son başvuru tarihi 31 Aralık 2022 olarak açıklanmıştır.

Evde kaldığımız sürede yaygınlaşan evden çalışma modeli ile kamu kurumları arasında da ev çalışma şartına uygun iş ilanlar yayınlanmaya başladı. Yeni Dünya düzenine ayak uydurmaya çalışan kamu kurumları iş ilanlarında bu yönde düzenlemelere gitti. Evli ve çocuklu hanımlar için evden çalışma bir avantaj haline geldi. Akbank’da bünyesine evden çalışma arkadaşları arıyor! Akbank, 121 açık iş ilanı ile sizlere evden çalışma imkanı sunuyor.

Akbank Kamu Personel Alımı Kadroları

Servis yöneticisi ve servis mühendisi, Bilgi teknolojileri yönetici adayı, Yönetici, Teknoloji de kandı, Engelsiz kariyer, Kariyerini yeniden başlatma, Yönetici asistanı, Ticari kredi tahsis onay yönetici, Bankacılık pazarlama yönetici yardımcısı, Dijital pazaylama yarı zamanlı asistan, Pazarlama yöneticisi yardımcısı, Kıdemli teknoloji mimarı, İş ve süreç analisti, Stratejik yatırımlar yöneticisi, Mali analiz yönetici yardımcısı, Çağrı merkezi alanında yazılım uzmanı, İş analitiği yöneticisi, SQL server veritabanı uzmanı, Full Stack yazılım uzmanı, Dijital bankacılık senior React Developer, Veri Bilimci- Analitik Yönetici, Veri Bilimci- Analitik Yönetici Yardımcısı.

Akbank Banka Personeli Alımı Başvuru Süreci

Akbank bünyesinde yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını Akbank resmi internet sitesi üzerinden günün her saatinde online olarak yapacaklardır. Online başvuru sistemini kullanan Akbank iş arayışında olan adaylara kolay başvuru imkanı sunmaktadır. Başvurular sadece onlie olarak yapılacak olup, farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru için tıklayınız.

Akbank Banka Memuru Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak. Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması. Her kadro için; alanında en 2 yıl deneyim sahibi olmak. Tercihen İngilizce diline hakim olmak.

Twitter: Kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APLEE Telefonları cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonları cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonları cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.