Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Personel Alımı 24 Eylül Son

Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Personel Alımı 24 Eylül Son

Adalet Bakanlığı 26 sözleşmeli personel alım ilanı yayınlandı bu kapsamda Adalet bakanlığı sözleşmeli personel alım şartları nelerdir? Personel alım ilanı başvurusu bitiyor. Tüm bu soruların cevabı haberimizde…

Adalet Bakanlığı bünyesinde Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmak üzere toplamda 26 personel alımı yapılacağı Adalet Bakanlığı duyurulmuştu. Başvuru şartları kapsamında ilanın detaylarına da bağlı olarak BİGM tarafından paylaşılan şartlar arasında özellikle KPSS’den 60 puan ve üzeri alınması şartı bulunmaktadır.

Bilgi İşlem Merkez Teşkilatı olarak Sözleşmeli Mühendis Alım İlanı da Merkez Teşkilatı Sözleşmeli Çözümleyici Alım İlanı olarak sunulan Adalet Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ne zaman başlıyor, şartları neler?

Resmi Gazete'de yayınlanan ilana bağlı olarak Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışmak üzere 26 sözleşmeli kamu personeli alımı yapıldı. Bu kapsamda Adalet Bakanlığı’na bağlı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışması için 18 mühendis ve 8 çözümleyici pozisyonlara personel alımı yapılacaktır.

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Adalet Bakanlığının yapacağı Bilgi İşlem Merkezi 26 personel alımları şartları arasında yer alan KPSS 60 puan ve üstü şartını karşılayan adaylar ise başvurularını da 13 - 24 Eylül tarihleri arasında e-Devlet üzerinden yapılabilecek bunun yanı sıra şahsen ya da posta yoluyla yapılan başvurular ise kabul edilmeyecektir.

Başvurular için gereken koşullar ayrıca istenilen belgeler, sınav süreci ile ilgili diğer bilgiler Adalet Bakanlığının internet sitesi üzerinde yapılmaktadır. Aynı zamanda Adalet Bakanlığı tarafından yapılacak personel alım ilanları Adalet Bakanlığı E Devlet üzerinden ilanlara başvurular kabul edilmektedir. Güncel adalet bakanlığı alım ilanları bu günler de devam etmektedir.

Başvuru haberi tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.