Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanları

Adalet Bakanlığı 26 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İlanları

Adalet Bakanlığı sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan ilana göre Adalet Bakanlığı 26 sözleşmeli personel alımı başvuruları nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? Detaylar haberimizde…

Adalet Bakanlığı 26 sözleşmeli kamu personeli alımı için iki ilan birde yayınladı yayınlanan ilanın ilki 8 kişi ve ikinci olan 18 kişi olarak yayınlandı.

Genel Şartlar

2020-KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

Fakültelerin dört yıllık Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Başvuru Grubu 1.Grup Alan:

Yazılım Geliştirme (Java)

Yazılım Geliştirme (.Net)

Yazılım Test

Veri Tabanı Yönetimi

Yapay Zeka Geliştirme

Web Önyüz Geliştirme

Alınacak Personel Sayısı: 16 2.Grup Alan:

Sistem Yönetimi

Sistem Yönetimi (Windows)

Network (Ağ Yönetimi)

Veri Yedekleme Yönetimi

Ağ Altyapısı Yönetimi

İletişim Sistemleri Geliştirme

Bilgi Güvenliği

Alınacak Personel Sayısı: 10

Brüt Ücret

Hazine ve Maliye Bakanlığının 07/07/2021 tarihli ve 421208 sayılı Genelgesi ile brüt tavan ücret 8.772,86 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Kurum tarafından belirlenen brüt ücretin 1,9 katına kadar ödeme yapılabilecektir.

Adaylar başvurularını 13 Eylül 2021 ile 24 Eylül 2021 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Adalet Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek olup duyuruda belirtilen süre içinde şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular için gerekli koşullar, istenilen belgeler, sınav süreci ile ilgili diğer bilgiler Bakanlığın internet adresinde www.adalet.gov.tr yer almaktadır. Ayrıca adaylar sınava ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı üzerinden görüntüleyebilecektir.

Başvuru mühendis alımı kılavuzu

Başvuru çözümleyici kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.