81 Şehir Kamu Kurumları Personel Alımı! Telekom, Patent ve Üniversite

81 Şehir Kamu Kurumları Personel Alımı! Telekom, Patent ve Üniversite

81 Şehir kamu kurumları personel alımı iş ilanları yayınlandı. Patent ve Marka Kurumu, Ankara Üniversitesi ve Türk Telekom kamu personeli alımı ilanları kapsamında istihdam yapılıyor. Kamu ilanları başvuru ekranları verildi.

81 şehir kamu personeli alımı yapan kurum listesi yayınlandı. Türk Telekom, Ankara Üniversitesi ile Patent ve Marka Kurumu personel alımı yapıyor. 81 İlden başvuru kabul ediliyor.

Türk Telekom, KPSS Şartsız Personel Alımı İle İlgili Detaylar

Türk Telekom'un iş ilanları içinde KPSS şartı olmayan çalışma fırsatları bulunması, birçok kişi için umut vadeden bir durum. Aşağıda Telekom personel alımı başvuru ekranını sunduk. Eğer siz de Türk Telekom'un kariyer fırsatları arasında yer almak istiyorsanız, KPSS şartı olmayan iş imkanları için başvurabilirsiniz.

Türk Telekom, KPSS şartsız personel alımı yapacak. Türk Telekom iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için KPSS şartı aranmıyor. Adaylar, ilgili pozisyonlara başvuruda bulunmak için Türk Telekom ziyaret edebilirler. İlan detayları linki.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Türk Patent ve Marka Kurumu 30 Devlet Memur Alımı

Kamu Kurumu 30 Devlet Memuru Alımı Başvuruları alınıyor. Kurum tarafından başvuruları 22 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Patent ve Marka Kurumu: Türk Patent ve Marka Kurumu'nun görevleri ve personel alımı kılavuzuna genel bir bakış.

Memur Alımı Kılavuzu: Başvuru süreci, şartları ve değerlendirme kriterleri hakkında detaylı bilgiler. 30 Memur Alımı: İlan edilen memur alımı sayısı ve pozisyonları. Kamu Personel Alımı: Kamu kurumlarının personel alım süreçlerine genel bakış. İlan detayları linki.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 5 kamu personeli alımı resmi gazetede yayınlanarak başvurularını kabul etmeye başladı. Memur alımı ilanları kapsamında lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurusu alınacak.

Başvuru işlemleri ilanın Resmî Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 29 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapılabilecektir. Başvurular Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi (http://www.mgu.edu.tr) web’’ https://personelilan.mgu.edu.tr” internet adresi üzerinden e-devlet şifresi ile başvurular alınacaktır. İlan detayları linki.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.