Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 5 Kamu Personeli Alımı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 5 Kamu Personeli Alımı

Resmi Gazete ilanına göre Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi 5 kamu personeli alımı yapıyor. Üniversite temizlik personeli ve büro görevlisi alımı yapıyor. Lise, MYO ve Lisans mezunu olanların başvurusu alınacak.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 5 kamu personeli alımı resmi gazetede yayınlanarak başvurularını kabul etmeye başladı. Memur alımı ilanları kapsamında lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvurusu alınacak.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru işlemleri ilanın Resmî Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 29 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapılabilecektir. Başvurular Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi (http://www.mgu.edu.tr) web’’ https://personelilan.mgu.edu.tr” internet adresi üzerinden e-devlet şifresi ile başvurular alınacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Temizlik Görevlisi Alımı 3 kişi

Lise ve dengi mezunu olmak. 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS (P94) puan türünden en az 55 puan ve üzeri almış olmak. İlana son başvuru tarihi itibarıyla 35(otuz beş) yaşını bitirmemiş olmak diğer bir ifade ile 36 (otuz altı) yaşından gün almamış olmak. Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak. Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Büro Personeli Alımı 2 kişi:

Yükseköğretim Kurumlarının İşletme, Muhasebe, İktisat, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. Yükseköğretim Kurumlarının Adalet ön lisans programından mezun olmak. 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS (P3) puan KPSS (P93) türünden en az 55 puan ve üzeri almış olmak. İlana son başvuru tarihi itibarıyla 35 (otuz beş ) yaşını bitirmemiş olmak diğer bir ifade ile 36 (otuz altı) yaşından gün almamış olmak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Ankara iş ilanları olarak sunuldu.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.