3 Kamu Kurumu 192 Personel, Memur, İşçi ve Eleman Alımı İlanları

3 Kamu Kurumu 192 Personel, Memur, İşçi ve Eleman Alımı İlanları

3 kamu kurumu iş ilanları yayınladı. Kurumlar 192 personel, memur, işçi ve eleman alımı ilanlarına başvuruları kabul ediyor. En az lise mezunu adaylar nasıl başvuracak. Hangi kamu kurumları bu ilanları yayınladı.

3 Kamu Kurumu 192 Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları iş ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Yayınlanan ilanlara göre 192 personel alımı, işçi alımı, eleman alımı ve memur alımı yapılıyor. En az lise mezunu adaylar bu ilanlara başvuru yapabilecek. İşte kamu personel alımı ilanları detayları…

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 10 Kamu Personeli Alımı Başladı

Bakanlık temizlik personeli alımı ile birlikte kamu güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. KGG başvuru şartları neler olduğu erişime sunuldu. Ankara iş ilanları kapsamında merkez teşkilatına istihdam yapılacak. En az lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Özel Güvenlik ve Koruma Bölümü mezunu olmak (önlisans). 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak. Özel Güvenlik Görevlileri Sağlık Şartları Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarına sahip olmak. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresinin dolmasına en az 6 (altı) ay kalmış olan (silahlı ibareli) özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak,

Bakanlık Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvurular e-Devlet üzerinden İklim Değişikliği Başkanlığı Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden 29 Mart 2024 tarihinde saat: 23:59’da sona erecektir.

İlan detayları için tıklayın

182 Kamu Personeli Alımı! Sağlık Bakanlığı ve TBMM Memur Alımları

182 kamu personeli alımı ilanları yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başlamıştı. Sağlık Bakanlığı ve TBMM memur alımı ilanları başvurularında sona gelindi. En az lise mezunu olan adaylar arasından başvuru nasıl yapılacak.

182 Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Kılavuzları! Sağlık Bakanlığı ve TBMM memur alımı ilanlarına başvuruları alınmaya devam ediliyor. En az lise mezunu adaylar arasından başvuru nasıl alındığı bilgileri verildi. Kılavuzlara göre başvuru yapılacağı üzere dikkatli inceleyiniz.

İlan detayları için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.