182 Kamu Personeli Alımı! Sağlık Bakanlığı ve TBMM Memur Alımları

182 Kamu Personeli Alımı! Sağlık Bakanlığı ve TBMM Memur Alımları

182 kamu personeli alımı ilanları yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başlamıştı. Sağlık Bakanlığı ve TBMM memur alımı ilanları başvurularında sona gelindi. En az lise mezunu olan adaylar arasından başvuru nasıl yapılacak.

182 Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Kılavuzları!

Sağlık Bakanlığı ve TBMM memur alımı ilanlarına başvuruları alınmaya devam ediliyor. En az lise mezunu adaylar arasından başvuru nasıl alındığı bilgileri verildi. Kılavuzlara göre başvuru yapılacağı üzere dikkatli inceleyiniz.

Sağlık Bakanlığı Memur Alımı Başvuruları Bitiyor

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu yemekhane personeli, temizlik görevlisi, sekreter, bakım-onarımcı, teknisyen ve büro personeli branşlarında memur alımı yapıyor. Başvuruları 1 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak. En az lise mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecek.

Sağlık Bakanlığı Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvuruları e-Devlet üzerinden Sağlık Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Başvuru işlemleri 18 Mart 2024 – 01 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılabilecektir. Ankara iş ilanları olarak açıklandı.

Sağlık Bakanlığı ilan detayları için tıklayın.

TBMM İşçi Alımı İlanları

TBMM 157 sürekli işçi alımı 2024 yılı kamu iş ilanları kılavuzu ve tablosu yayınlandı. Aşağıda mesleklere ilişkin tablolar ve kılavuzlar verildi.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Aşçı, bahçıvan, bulaşıkçı, dönerci, el dekor süslemeci, antrenör, garson, kebapçı, kuaför, pizzacı, pideci, resepsiyon görevlisi, taşıma işçisi ve temizlik işçisi branşlarında istihdam sağlanıyor.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı İdari Teşkilatı kadrolarına “Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı İdari Teşkilatına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri doğrultusunda noter huzurunda dijital ortamda yapılacak kura çekimi usulüyle 157 (yüzelliyedi) sürekli işçi alınacaktır.

TBMM ilan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.