100 Zabıta ve İtfaiye Eri Alımı Başvurusu 14-18 Haziran (5160 TL Maaş)

100 Zabıta ve İtfaiye Eri Alımı Başvurusu 14-18 Haziran (5160 TL Maaş)

Zabıta ve itfaiye eri olmak için ilan bekleyenler başvuruları başlıyor. 100 zabıtam memuru ve itfaiye eri alımı başvuruları 14-18 Haziran 2021 tarihleri arasında alınacak. Kadrolu olarak alınacaklar 516 TL maaş alacak.

5160 TL maaşla 100 zabıta memuru ve itfaiye eri alımı başvuruları başlıyor. Adaylar başvurularını 14-18 Haziran tarihlerinde yapacak. Alım ilk defa atanmak üzere gerçekleştirecek.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı 50 itfaiye eri alımı ve 50 zabıta memuru alımı yapacak.

50 zabıta alımı: ekonomi, iktisat, iş idaresi ve iktisat, işletme ekonomi, işletme iktisat, işletme, işletmecilik, iş idaresi, yönetim ve organizasyon, kamu yönetimi, siyaset bilimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, çalışma ekonomisi, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, maliye, beden eğitimi ve spor, beden eğitimi ve spor öğretmenliği yerel yönetimler mütercim-tercümanlık türkçe-almanca-ingilizce,  mütercim-tercümanlık (ingilizce-fransızca-türkçe), mütercim-tercümanlık (ingilizce),  çeviribilim (ingilizce), mütercim-tercümanlık (ingilizce-fransızca) lisans mezunu olmaları gerekiyor. B sınıfı sürücü ehliyeti olması istenmektedir.

50 itfaiyeci alımı: önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. Makine, motor, otomotiv, elektrik-elektronik, sivil savunma ve itfaiyecilik, itfaiyecilik ve yangın güvenliği,  ilk ve acil yardım mezunları arasından alım yapılacak. C sınıfı ehliyetliler başvuru yapacak.

Erkek adaylar için askerlik ile ilgili askerlik ilişiği bulunmaması, askerlik çağına gelmemiş olması, erteletmiş olması, yedek sınıfına geçirilmiş olması, Mesleğini yapmaya engel olacak zihinsel ve bedensel engeli olmaması, Sınav tarihinde adayların 31 yaşından gün almamış olması gerekiyor. Adayların boylarının asgari erkeklerde 167 santim, kadınlarda 160 santim olması şartları bulunmaktadır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını 14 Haziran 2021 ile 18 Haziran 2021 tarihleri arasında başvurularını tekirdag.bel.tr adresinden elektronik olarak yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.