Üniversite Mutfak Görevlisi Alımı 4 Bin TL Maaşla

Üniversite Mutfak Görevlisi Alımı 4 Bin TL Maaşla

İŞKUR üzerinden yeni kamu iş ilanları içerisinde yer alan Üniversite en az ilkokul mezunu ortalama 4 Bin TL maşla kamu personelleri alıyor. Üniversiteye personel alım şartları neler? Başvuru yapacaklar için başvuru detayları haberimizde yer almaktadır.

İŞKUR üzerinden Kurum dışı kapsamına yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Afyon sağlık bilimleri üniversitesi iktisadi işletmesi 3 garson 2 mutfak görevlisi ve 1 temizlik görelisi ile beraber toplam 6 personel alımı yapıyor.

En Az İlkokul Mezunu Alıma Kimler Başvuru Yapabilecek

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, adayların gerekli belgelerle şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Esnek çalışma saatine uyum göstermek Şartları adaylarda aranmaktadır. Son başvuru tarihi itibari ile incelenecek olan müracaatlarda uygun görülen kişiler için mülakat düzenlenecektir.

Üniversite Personel Alımı Başvuru İçin Gerekli Belgeler;

Üniversite personel alımında 2 adet vesikalık fotoğraf, mezuniyet belgesi, adli sicil kaydı, AFSÜ iktisadi işletmesi iş istek ve bilgi formu, detaylı özgeçmiş belgelerine sahip adaylar başvurularını belirtilen adrese şahsen gidip yapabileceklerdir.

İŞKUR İş İlanı Başvuru Şekli ve tarihi;

İstenilen belgelere sahip başvuru şartlarını taşıyan başvuru yapmaya hak kazanan adaylar başvurular Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi İktisadi İşletmesi Müdürlüğüne şahsen gidip yapabileceklerdir.

Başvuruda gerekli olan aranan şartları ve belgelere sahip başvuru şartlarını taşıyan başvuru yapmaya hak kazanan adaylar başvurular 15 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 19 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır. Başvurular belirtilen tarihler arasında saat 8.00/ 17.00 saatleri arasına yapılacaktır 
Posta veya başka yollar ile yapılan başvurular kabul kurum tarafından yapılan açıklamada kabul edilmeyecektir denildi.

Başvuru kılavuzu.

afyonkarahisar-saglik-bilimleri-universitesi-persone-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum