TYP Ağustos Ayı İlanları! Aile ve Sosyal Hizmetler 172 Personel Alımı

TYP Ağustos Ayı İlanları! Aile ve Sosyal Hizmetler 172 Personel Alımı

İŞKUR TYP Ağustos ayı ilanları yayınlanmaya başlandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 172 personel alımı ilanları ile başladı. Başvuru yapacaklar nasıl başvuru yapacağı sunuldu. İŞKUR TYP personel alımı başvuru ekranı sunuldu.

İŞKUR TYP Personel Alımı Ağustos 2021 Başvuru Ekranı

Toplum yararına programları kapsamında personel alımları başladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 7 şehir 172 personel alımı yayınladı. Alımı yapılacaklar çevre temizliği işinde çalışacaktır. Tüm şehirler kurumlar (MEB, HASTANE VE KAMU KURUMLARI) şeklinde ilana çıkacaktır. Temizlik personeli alımı ile birlikte güvenlik görevlisi alımı ilanları yayınlanacak.

Anlık olarak takip etmek için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin veya sosyal medyalarımızdan takip edin.

302112 Gümüşhane 6 kişi, 302013 Bilecik 14 kişi, 302113 İzmir 105 kişi, 302016 Samsun 16 kişi, 302015 Kırıkkale 12 kişi, 302315 Malatya 7 kişi, 302214 Yalova 5 kişi ve 302318 Karabük 7 kişi olmak üzere 172 kişi alınıyor.

Bu alımlara elektronik başvurular ilan durumuna göre 21-24 Ağustos tarihlerinde başvuruları bitecek.

Adaylar başvurularını yapmak için aşağıda verilen link adresini kopyalayıp yeni sayfada açarak ara tuşuna basması yeterli olacaktır.

Başvuru Yapacaklarda Aranan Genel Nitelikler

Adaylar 18 yaşını doldurması gerek. İŞKUR'a kayıtlı işsiz olması gerekmektedir. SGK'dan herhangi bir gelir aylığı, emekli aylığı veya malul aylığı almaması gerek.

Adaylarda eğitim koşullarında herhangi bir mezuniyet koşulu istenmeyecek ve aranmayacaktır. Herhangi bir eğitime devam etmekte olan adaylar bu iş ilanlarına başvuru yapamayacaklar. Örgün eğitim haricinde açıköğretim ve lise, üniversite okumakta olan öğrenciler başvuru yapabilirler.

Sayfayı yeni sekmede açarak ara tuşuna basmanız ilanlara ulaşmak için yeterli olacak.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum