Türkiye Elektrik İletim (TEİAŞ) En Az Lise Mezun Personel Alımı

Türkiye Elektrik İletim (TEİAŞ) En Az Lise Mezun Personel Alımı

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. bölgelere personel alımı yapacağını açıkladı. TEİAŞ en az lise mezun personel alımı başvuruları başladı. Adaylar başvuru nasıl yapacak? TEİAŞ personeli nasıl olunacağı detayları haberimizde…

Türkiye Elektrik İletim personel alımı ilanı yayınladı. TEİAŞ personel alımı başvuru şartları ve detayları verildi. En az lise mezunu adaylar arasından alım nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR

Başvuru aşağıda verilen şehirler bazında ilan numaraları ile birlikte internet ortamında yapılacak. İŞKUR ilanı başvuru o şehre yakın bölge şehirleri yapabilmektedir. Diğer şehirlerde oturanlar bu alımlara başvuru yapamaz.

Kura sonucu belirlenen sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, sözlü sınav günü ve yeri kurumun (teias.gov.tr) internet sitesinden duyurulacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgilerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmaz.

elektrik-iletisim-kurumu.jpg

TEİAŞ PERSONELİ NASIL OLUNUR?

Büro işçisi alımı 2 kişi; Lise ve dengi okul mezunu olmak. Engelli Sağlık Kurulu Raporu ile en az %40 engeli olduğunu belgelendirmek. İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşımak. Öncelik Hakkına Sahip Olarak Başvuran Adaylar için Öncelik Durumunu Gösterir Belge olması gerekiyor.

Konya ve Kayseri şehrine alım yapılacağından bölge genelinden başvuru kabul edilecek. Başvuru Konya 00005901715 ve Kayseri 00005901724 iş ilan numarası olarak verilmiştir.

Büro işçi alımı 4 kişi; Lise mezunu olması gerekiyor. Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olduğunu belgelendirmek. Askerlikle ilişiği olmamak (Yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak). İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Başvuru Kayseri 00005901822, Isparta 00005901842, İstanbul 00005901940 ve Erzurum 00005901946 iş ilan numaraları olarak sunuldu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.