TENMAK Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 20 Personel Alımı

TENMAK Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 20 Personel Alımı

Kamu temizlik ve güvenlik görevlisi alımı ilanı TENMAK Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu tarafından yayımlandı. İŞKUR bünyesinde yapılan başvurular ilgi görüyor.

İŞKUR temizlik ve güvenlik görevlisi pozisyonunda sürekli işçi alım ilanı yayımladı. Alım yapılacak olan Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu’na başvuru için gereken koşul ve evrakların doğru biçimde hazırlanması gerekiyor. İŞKUR ilanları yayınlandı.

Kamu Temizlik Personel Alımı Başvuru Zamanı

2 Aşçı yardımcısı alımı için 00006147799 önlisans mezunu KPSSP93 en az 60 puanı aranıyor.

10 Güvenlik görevlisi alımı (silahlı) için: 00006148978 en az ortaöğretim mezun gerekiyor.

6 Temizlik görevlisi alımı için: 00006149290 en az ortaöğretim mezunu olması isteniyor.

2 Temizlik görevlisi alımı için: 00006149253 en az ortaöğretim mezunu eski hükümlü veya TMY olması gerekiyor.

İŞKUR internet sitesinde de görüntülenen ilan kapsamında işçi kadroları ilanlarına başvuru 26.07.2021 - 30.07.2021 tarihleri arasında tamamlanacaktır.

Başvurular, doğrudan İŞKUR müdürlüğü veya internet adresi üzerinden yapılabilmektedir. Kimlik numarası ve şifre üzerinden sisteme giriş yapılabilir.

Temizlik personel alımı başvuruları kura ardından belirlenecektir ön lisans düzeyindeki işçi taleplerinde birçok kriter yer almaktadır. Firmaya yapılan başvuruların tam bilgileri tenmak.gov.tr adresinden, takip edilmelidir. Başvuru süreçleri ve yeni güncel bilgiler bu alanda verilecektir. Başvuru yapan adaylarda yanlış bilgilendirme olması halinde tüm başvurular onaylanmış olsa bile iptal edilecektir.

Kura Zamanı Kuraya bağlı şekilde gerçekleşecek personel alımları için İŞKUIR listesinin takibi kurum sitesinden yapılmaktadır. Yani sonuçların açıklanması esnasında ayrıca bir posta ile bilgilendirme yapılmamaktadır.

Kamu temizlik kura çekimi 16.08.2021 tarihinde saat 16.30’da yapılacaktır. Kurumun başkanlık binası toplantı odasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Salgın önlemleri nedeniyle kura çekimine adaylar katılamamaktadır. Ankara şehrinden başvurular kabul edilmektedir.

Adaylardan başarılı şekilde sonuç alanların en yüksek puandan başlayarak yerleşimi gerçekleştirilmeye devam edecektir. Öngörülen niteliklere uygun olan adaylar tercihlerine göre yerleştirilecektir.  Başvuru aşamasında başarılı olan adaylar 2 aylık bir süre içinde denemeye tabi tutulacaktır. Başarısız olan personellerin iş akdi sonlandırılmaktadır. Bu nedenle genel şartlarda belirtilen kurallara tam uygun olmak gerekmektedir. Fiziksel ve ruhsal açıdan bir engel teşkil etmemesi gerekecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.