Polis Evi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Başvuruları

Polis Evi Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Başvuruları

İŞKUR üzerinden yayınlanan kamu ilanları ile polise evi müdürlüğü yeni personel alımı yapıyor. Polis evi personel alımı ne zaman? En az ilkokul mezunu personel alımına kimler başvuru yapabilecek?

İŞKUR güncel kamu ilanları ile Polis Evi Müdürlüğü en az ilkokul mezunu personel alımı yapılıyor. alınacaklar 3 farklı branşta görev verilecektir. Her unvanın ayrı başvuru özel şartları bulunuyor. Oda görevlisi, aşçı yardımcısı ve garson olarak alım yapılacak.

Oda Görevlisi Turizm Alımı 1 Kişi Müracaat Koşulları

Adaylar ilkokul, ortaokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hijyen belgesine sahip olması istenmektedir. 18 ile 50 yaş arasında başvuru kabul edilecek. Adaylar 00006062588 iş ilan numarası ile başvuru yapması gerekiyor.

Garson Servis Elemanı Alımı 3 Kişi Başvuru Şartları

En az ilkokul mezunu olması istenmektedir. MEB onaylı hijyen belgesi isteniyor. 18 yaşını tamamlamış olanlar başvuru yapabilecektir. üst yaş sınırı verilmemiştir. Kurum 00006062553 iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

Aşçı Yardımcısı Alımı 1 Kişi Başvuru Şartları

En az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli sicil kaydı belgesi sunulacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan "hijyen eğitim sertifikası"na sahip olanlar mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir.

Daha önceden iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. Başvuruları 00006062550 iş ilan numarası ile yapılacak.

Muğla Fethiye Polis evi alımına başvuru yapacaklardan ikamet şartı istenmektedir. Noter kurası 9 Haziran 2021 günü saat 16:00'da FETHİYE 4. Noterliğinde çekilecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.