Öğretmenevi ve Polisevi Personel Alımları İŞKUR Başvuru Duyurusu

Öğretmenevi ve Polisevi Personel Alımları İŞKUR Başvuru Duyurusu

İŞKUR personel alımları duyurusu yapıldı. Öğretmenevi ve Polisevi personel alımları iş ilanları yayınlandı. Polisevi personel ilanı başvuru şartları neler? Öğretmenevi ilanına başvuru nasıl yapılacak.

İŞKUR personel alımı iş ilanları duyurusu

Öğretmenevi ve Polisevi personel alımları yayınlandı. en az ilkokul mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Ülke genelinde başvurular yayınlanmaya başlanıyor. Daimi statüde alımlara başvuru yapacaklar için şartları paylaşıldı.

Yayında bulunan ilanlarda 3 farklı şehir alım yapmaktadır. Her ilanın başvuru detayları için ayrı haber yapılarak sayfa sonunda adayların erişimine sunuldu. İŞKUR başvuruları sadece elektronik ortamda başvuru ilan numarası ile süre içerisinde yapılması gerekiyor.

Balıkesir Bandırma Öğretmenevi personel alımı ilanı

Öğretmenevi personel alımında daimi olarak çalıştırılacak 1 Aşçı Yardımcısı 00006062701, 1 Garson 00006062723 İŞKUR Bandırma Hizmet Merkezince ilan yayınlandı. 8 Haziran bitimine kadar başvuru yapılacak. Üst yaş sınırı olarak 45 açıklanmıştır.

Muğla Fethiye Polisevi Personel Alım İlanları

Oda görevlisi alımı ilkokul, ortaokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hijyen belgesine sahip olması istenmektedir. 18 ile 50 yaş arasında başvuru kabul edilecek. Adaylar 00006062588 iş ilan numarası ile başvuru yapması gerekiyor.

Garson servis elemanı alımı en az ilkokul mezunu olması istenmektedir. MEB onaylı hijyen belgesi isteniyor. 18 yaşını tamamlamış olanlar başvuru yapabilecektir. üst yaş sınırı verilmemiştir. Kurum 00006062553 iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

Aşçı yardımcısı alımı en az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli sicil kaydı belgesi sunulacaktır. Başvuruları 00006062550 iş ilan numarası ile yapılacak. Başvuruları 8 Haziran bitimine kadar devam edecek.

Nevşehir Öğretmenevi personel alımı ilanı

Bilgisayar programcısı alımı İŞKUR üzerinden 00006053969 olarak yayınlandı. Adaylar önlisans bilgisayar programcılığı, bilgisayar işletmenliği mezunu olması, grafik tasarım ve fotoğrafçılık sertifikası olması, yapacağı işte en az bir yıl mesleki deneyime sahip olması, Nevşehir ikametli olması gerekmektedir. 7 Mayıs günü bitimine kadar başvuru alınacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.