Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Sürekli İşçi Alımı! Başvuru Şartları

Nükleer Düzenleme Kurumu 15 Sürekli İşçi Alımı! Başvuru Şartları

Nükleer Düzenleme Kurumu sürekli işçi alımı yapacağını bakanlık ilanları ile duyurdu. Yayınlanan bakanlık ilanları duyurusuna göre bünyesinde istihdam etmek üzere 15 sürekli işçi alımı yapıyor. Başvurular İŞKUR elektronik ortamda yapılacak.

Nükleer Düzenleme Kurumu İŞKUR ilanları üzerinden yayınladığı başvuru kılavuzuna göre bünyesinde istihdam etmek üzere 15 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Nükleer Düzenleme Kurumu İŞKUR aracılığı ile 15 temizlik personeli alımı yapıyor.

İŞKUR İlanları Temizlik Personeli Alımı Şartları

Türk vatandaşı olmak,

18 yaşını doldurmuş ve 2004 tarihi öncesi doğmuş olmak,

SGK kurumlarından emeklilik maaşı, yaşlılık maaşı veya malullük aylığı almıyor olmak,

Kılavuzda belirtilen suçlardan dolayı mahkum kalmamak,

Başvuru yapılan ilde ikamet etmek,

26 Ağustos 2022 tarihi öncesinde Radyasyondan Korunma ve Taşınabilir Radyasyon Ölçüm Cihazı Eğitimi sertifikası programına katılmış olup belgeyi almış olmak ve hijyen eğitimi belgesine sahip olmak,

En az lise düzeyindeki okullardan mezun olmak,

Sürekli İşçi Alımı Müracaat Süreçleri

İŞKUR ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 22 Ağustos 2022 ile 26 Ağustos 2022 tarihleri arasında elektronik ortamda yapmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden üye bilgileri ile giriş sağlayarak online başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Adaylar istenilen belgeleri en geç 29 Ağustos 2022 tarihine kadar Nükleer Düzenleme Kurumu Devlet Mahallesi Çankaya Ankara adresine elden olmak üzere şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgeleri teslim etmeyen adayların başvuruları kabul edilmemektedir.

Hak kazanan adaylar 12 Eylül 2022 tarihinde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir. Nükleer Düzenleme Kurumu resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.