MEB Öğretmenevi Müdürlüğü 50 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı

MEB Öğretmenevi Müdürlüğü 50 Yaş Sınırlı Yeni Personel Alımı

MEB Öğretmenevi Müdürlüğü tarafından yeni personeller alınacak. Öğretmenevi bünyesine lise mezunu kamu personeli alımı başvuruları ne zaman? İŞKUR iş ilan numaraları ve personel alım şartları neler?

MEB Öğretmenevi Müdürlükleri tarafından kamuya personel alım ilanları yayınlanıyor. Öğretmenevi Temizlik Personeli, Resepsiyon görevlisi, destek personeli kadrolarında alınacak kamu personelleri müdürlük bünyesinde daimi olarak ama deneme süreli olarak işe alınacak. Toplam 5 kişi alınacak.

Öğretmenevi Temizlik Görevlisi Alımı Şartları

Öğretmenevi temizlik görevlisi olarak Hekimhan Öğretmenevine alınacak 1 kişi personelin lise mezunu olması, adayların kadın olması, başvuru yapacak adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması gerekiyor.

Malatya İŞKUR Müdürlüğü 00006390821 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurular yapılabilecek.

retmenevi-personel-alimi-ilanlari.jpg

Öğretmenevi Resepsiyon Görevlisi Alımı

Hekimhan Öğretmenevi müdürlüğü resepsiyon görevlisi 1 personel alımı için kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecekler. Adayların lise mezunu olması, Bilgisayar işletmenliği ve gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi belgesine sahip olunması, adayların 18 yaşından büyük ve 50 yaşından küçük olması gerekmektedir.

Malatya Hekimhan İŞKUR personel alımına başvuru için adayların 00006390745 İŞKUR iş ilan numarasını kullanması gerekmektedir.

MEB Öğretmenevi Yardımcı Hizmetli Kamu İşçi Alımı

MEB öğretmenevi müdürlüğü yardımcı hizmetli olarak yapılacak 1 kişi kamu işçi alımında kadın ve erkek adayların lise mezunu olmaları, 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunmaları isteniyor.

Hekimhan bünyesine alınacak personel alımında İŞKUR iş ilan numarası 00006390831 olarak yayınlandı.

Öğretmenevi Personel Alımı İŞKUR Başvuruları

İŞKUR üzerinden şartları taşıyan ve başvurmak isteyen adayların 09 Kasım 2021 tarihine kadar yukarıda belirttiğimiz İŞKUR iş ilanları ile İŞKUR internet sitesi üzerinden “iş arayan” girişi ile başvuruların yapılması gerekmektedir.

Devlet Personel Alımı için Malatya İkameti olanları başvurusu alınacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum