Bursa ve Trabzon Tarım Orman Müdürlüğü Personel Alımı

Bursa ve Trabzon Tarım Orman Müdürlüğü Personel Alımı

Tarım Orman Müdürlüğü İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden Trabzon ve Bursa personel alımı yapıyor. En az ilkokul mezunu adaylar bu alıma nasıl başvuru yapacak.

İŞKUR ilanları Bursa ve Trabzon İl Tarım ve Orman Bakanlığı İl Müdürlüğü personel alımı yapıyor. En az ilkokul mezunu olan adaylar bu alımlara başvuru yapacaktır. Adaylar aşağıda verilen ilan numaraları ile alımlara başvuru yapabilir.

Bursa Alımı Başvuru Şartları;

Adayların bulaşıcı hastalığı bulunmaması veya hastalığı olmaması yemek yaparken temizliğine dikkat etmesi gerekmektedir. Adayların 18 yaşını doldurmuş olması 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. En az Lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Aşçı olarak başvuru yapacak adayların erkek adaylarına askerlikle alakası bulunmaması, muaf olması, yapmış olması gerekmektedir. Adayların aşçı olarak görev yapmasına, çalışmasına engel bir bedensel, sağlık, ruhsal durumu bulunmaması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı, yüz kızartıcı, suçlar işlememiş olmak 6 aydan fazla ceza almamış olup ağır hapis yatmamış olmak. En az 2 yıl Aşçı olarak görev yapması En az 2 yıl deneyimli ve bunu hizmet dökümü ile belgelendirmesi gerekmektedir.

Bursa il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Başvuru yapacak kişinin yüzde 40 engelli raporuna sahip olması gerekmektedir. Aşçılık bölümünden mezun olmak.

Trabzon Alımı Başvuru Şartları

Temizlik işlerinde çalıştırılacak. 18-40 yaş arası olmak. En az İlköğretim mezunu olmak. Trabzon ilinde ikamet etmek. En az %40 engelli raporuna sahip olduğunu gösteren Sağlık Kurulu Rapora sahip olmak. Yapılacak güvenlik soruşturması ve-veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanması. Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 1 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup 5 Kasım 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden Bursa 00006377445 ve Trabzon 00006377713 iş ilan numarası yapılacak. Posta veya şahsen başvurular olmayacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.