Kıyı Emniyeti Büro Memuru Alımı Başvuruları 12-16 Temmuz

Kıyı Emniyeti Büro Memuru Alımı Başvuruları 12-16 Temmuz

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İŞKUR iş ilanları üzerinden büro memuru alımı yapacağını duyurdu. Ülke genelinden başvuru kabul edilecek ve çalışma adresi İstanbul olarak açıklanmıştır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü büro memuru alımı ilanı yayınlandı. İŞKUR iş ilanlarına göre başvuruları 12-16 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Kıyı Emniyeti ilanına Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilir.

Başvuru yapacak adaylar İŞKUR ilanları üzerinden 00006140925 numarasını kullanarak işlem yapacaktır. 12 Temmuz ile 16 Temmuz tarihleri arasında elektronik ortamda başvuru kabul edecektir. İŞKUR dışında yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Üniversitelerin; Radyo, Televizyon ve Sinema, Gazetecilik, Sinema ve Televizyon, Televizyon Haberciliği ve Programcılığı, Basın Yayın, Yeni Medya, Medya ve İletişim, Yeni Medya ve İletişim, Görsel İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, İletişim Bilimleri, İletişim ve Tasarım bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Tercihen grafik tasarım ve video montaj programlarına hakim olmak.

Tercihen yabancı dil (İngilizce) biliyor olmak.

MS Office programlarını bilmek.

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak,

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanarak yapılacak) sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 3 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır.

Bu kapsamda işe başlayacak aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılır. Alım süreci ile ilgili tüm duyurular; Kuruluş web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacaktır.

En az KPSS 60 puanı bulunan adaylar arasından alım yapılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.