İŞKUR 52 Şehir Personel ve Düz İşçi Alım İlanları Başvuruları

İŞKUR 52 Şehir Personel ve Düz İşçi Alım İlanları Başvuruları

İŞKUR 52 şehir personel ve düz işçi alımı ilanları başvuruları başladı. Kamu kurumları istihdamı ile birlikte kurs ile işe yerleştirme yapılacak. Alımı yapılacak kişilere 3000 TL ile 4500 TL maaş ödemesi yapılacak.

İŞKUR 52 Şehir Personel Alımı ve Düz İşçi Alımı İlanları

Kamu kurumları yeni iş ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Bu ilanlara başvurup işe alınacaklara 3 ile 4500 TL maaş ödemesi yapılacak. Dikkat çeken kurumlar Kıyı Emniyeti, Hastane, THY ve Öğretmenevi ilanları bulunuyor.

Bu alımlara başvuru yapacak kişiler aşağıda her ilanın detaylarının verildiği haber detaylarını okuyarak başvuru yapması gerekiyor. Bazı alımlarda ilan tarihi kısa olup, bazılarında ilan tarihi uzundur. Başvuru yöntemlerini izleyerek işlem yapınız. Her ilanın ayrıntılarını incelemeniz önem arz ediyor. Sayfa bitiminde en altta yer alacak.

Adaylarda aranan genel özellikler nedir?

Başvuru yapacaklar ilan durumlarına göre ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olması isteniyor. Alt yaş sınırı 18 ve üst yaş sınırı 50 olan ilanlar bulunuyor. Yaş sınırı yüksek olanlarda emekli olmama ve maaş almıyor olma şartı aranmaktadır.

Kırıkkale Bahşılı Belediye Başkanlığı kadrolu şoför alımı yapıyor 1 Şoför-Yük Taşıma alımı yapacağını İŞKUR tarafından duyurdu. Adaylar 19 Temmuz 2021 tarihine kadar yapacaklardır. İş ilan numarası 00006145559 olarak İŞKUR iş ilanlarında belirtilmiştir.

Erzincan İliç Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi süreli kişi 4 alım yapacağını açıklamıştır. Alım için başvurular başlamış olup 19 Temmuz 2021 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Başvurular İŞKUR üzerinden online, şahsen veya Alo 170 hattı üzerinden yapılacaktır. İş ilan numarası 00006146595 olarak verilmiştir.

İŞKUR İEP personel alımı ile kurs ve sonrasında işe gireceklere 3375 TL maaş ödeyecek. Başvuru yapan kişilere ilk önce İşbaşı Eğitim Programı uygulanacağı ve akabinde meslek durumuna göre yerleştirme yapılacak. Iğdır, Sakarya, Osmaniye, Bolu, Kocaeli, Batman, Mersin, Hatay, Mardin, Malatya ve Düzce şehirleri alım yapacaktır.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi daimi işçi statüsünde 23 Güvenlik Görevlisi, 36 Temizlik Görevlisi, 2 Makine Bakım Onarım Teknisyeni, 1 Elektrikçi ve 1 Sıhhı Tesisatçı olmak üzere toplam 66 personel alımı yapacaktır. Son başvuru 19 Temmuz 2021 tarihidir.

Balıkesir Bandırma Öğretmenevi personel alımı başvurularını 13-19 Temmuz tarihleri arasında alacak. Lise mezunu adaylarda aranan diğer şartlar haberde sunuldu. KPSS şartsız ilana başvurular Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacaktır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü büro memuru alımı ilanı yayınlandı. İŞKUR iş ilanlarına göre başvuruları 12-16 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Kıyı Emniyeti ilanına Türkiye’nin her yerinden başvuru yapılabilir.

İŞKUR MEK kursu verilerek akabinde meslek bazında işe yerleştirme işlemi yapılıyor. Kütahya, Uşak, Edirne, Iğdır, Batman, Elazığ, Kastamonu, Malatya, Balıkesir, Adana, Denizli, İzmir, Samsun, Bursa, Hatay, Siirt, İstanbul, Kütahya, Sivas, Kırıkkale, Çorum, Bilecik, Sakarya ve Şanlıurfa şehirleri olarak ilana çıkılmıştır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum