İŞKUR THY Personel Alımı Duyurusu (Şehir listesi ve Başvuru Şartları)

İŞKUR THY Personel Alımı Duyurusu (Şehir listesi ve Başvuru Şartları)

İŞKUR Türk Hava Yolları personel alımı başvurularını almaya başladı. THY personel alımı ilanına başvuru yapacaklar için ilan numaraları sunuldu. Alımı yapacak olan 3 şehir listesi ve başvuru şartları ilave edilmiştir.

İŞKUR THY PERSONEL ALIMI İLAN DUYURUSU

Türk Hava Yolları personel alımı için ilanları yayınlamıştır. THY 3 şehir listesi ve ilan başvuru numaraları ilave edilmiştir. Adaylar ilan durumuna göre 18 il 60 yaş arasında olabilecektir. THY iştiraki olan firmalar üzerinden alım gerçekleştiriliyor.

Şehir Listesi ve Başvuru Şekli

Alımı İstanbul, Ankara ve Antalya şehirleri yapacaktır. Başvuru yapacaklar her ilanın içerisinde bulunan iş ilan numaralarını kullanarak işlem yapacaktır. Başka türlü yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar verilen ilan numarası ile elektronik ortamda ve belirtilen son tarih öncesinde yapması istenmiştir.

Ankara THY SSENKRUPP INDUSTRIAL SOLUTIONS en az ortaöğretim (lise) mezunu kaynakçı alımı yapılacak. Adaylar 20 ile 40 yaş arasında olması istenmektedir. Başvuru yapacaklar 00006112480 iş ilan numarasını kullanacaktır. 27 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edilecek. Askerliğini yapmış veya muaf olanların başvurusu kabul edilecek.

Antalya temizlik personeli alımı ve beden işçi alımı 3 kişi olarak yapıyor. Daimi statüde çalışacak personel için başvuruları 00006133123 olarak ilan edilmiştir. Başvuruları 4 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecek. En az ilkokul mezunu 18 ile 35 yaş arasında olan vatandaşlar başvuru yapabilecektir. Engelli durumu olanların başvurusu alınacak.

İstanbul PRATT WHİTNEY THY Teknik Uçak Motoru Bakım Merkezi İstanbul adresinde çalıştırılmak üzere 1 personel alımı yapılacak. Düğer mühendisler unvanında alım gerçekleşecektir. En az lisans mezunu olan adayların başvurusu alınacak. Bu ilana 20 ile 60 yaş arasında olan kişiler başvuru yapabilecek. Makine, Endüstri, Metalurji, Uçak ve Uzay mühendislikleri bölümü mezun olması talep edilmiştir. Başvuru yapacaklar 00006093715 iş ilan numarasını kullanması gerekiyor. 17 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecektir. Engelli statüsünde alım gerçekleşecektir.

Not: Bu ilanların tamamında ikamet ediyor olmak zorunluluğu bulunuyor.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum