Kangal Belediyesi Daimî İşçi Alımı İŞKUR

Kangal Belediyesi Daimî İşçi Alımı İŞKUR

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmış olan ilana göre Sivas Kangal Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere işçi alımı yapacağını duyurdu. Daimî kadroda yapılacak olan bu alımlar için KPSS şartı olmadan işe alınacak.

Belediye İş İlanları

Sivas iş ilanları kategorisinde Kangal Belediyesi bünyesinde sıhhi tesisatçı kadrosunda işçi alımı yapılacaktır. En az ilkokul mezunu adaylardan kabul edilecek olan bu alım için ilanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmanız ve 51 yaşından gün almamış olmanız beklenmektedir. KPSS şartsız yapılacak olan bu alım için işe alınacak olan personeller belirlenirken, kurum tarafından yapılacak olan kura işlem sonucuna göre gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com ekibi olarak sizlere gerekli olan şartları sunduk.

Daimî İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan yapılacak bu alım için en az 40 saatlik tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde sıhhi tesisat eğitimi almış olmanız ve bu durumunuzu sertifika ile belirlemiş olmanız gerekmektedir.

Mesleğinizde en az 12 ay mesleki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir. Bu durumu geçmişe dönük SGK raporu ile ispatlamanız istenmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan müracaatlar için erkek adayların askerlik durumu itibariyle tecilli olması, muaf olmuş olması veya görevini yerine getirmiş olması istenmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanamayan, emekliliğe hak kazanmamış olan veya emekli olmayan kişilerden müracaatlar kabul edilecektir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmanız bize kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumsuz sonuçlanmaz istenmektedir.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan ve sabıka kaydı bulunmayan adaylardan alım yapılacaktır.

Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar 31 Ağustos 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Son müracaat tarihi ise 4 Eylül 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurularınızı İŞKUR’un e - şube resmi internet sitesi üzerinden online, ALO - 170 hattını arayarak veya hizmet noktalarından şahsen gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR iş ilan numarası: 00007757877

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.