İŞKUR Öğretmenevleri kamu personeli alımı (başvuruları 29 Nisan 3 Mayıs)

İŞKUR Öğretmenevleri kamu personeli alımı (başvuruları 29 Nisan 3 Mayıs)

İŞKUR kamu personeli alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. 3 farklı öğretmenevleri İŞKUR başvuruları 29 Nisan 2021 ile 3 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak. öğretmenevi alımlarına kimler hangi şartlarda başvuru yapabilecek.

İŞKUR kamu personeli alımı 3 farklı öğretmenevi ilanları ile devam ediyor. İlkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar bu alımlara başvuru yapabilecek. Balıkesir Bandırma Öğretmenevi, Çanakkale Bayramiç Öğretmenevi Tesisleri ve Karaman Öğretmenevi bu alımları yapacak.

Başvuruları 3 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar aşağıda verilen ilan numaraları ile birlikte elektronik ortamda yapılacak.

Balıkesir Bandırma Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü İlanları

Aşçı alımı 1 kişi için şartlar; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması talep ediliyor. Başvuruları 00006005359 iş kurumu iş ilan numarası ile yapılacak.

Temizlik görevlisi alımı 1 kişi için şartlar; 00006005572 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak. 18 yaşını tamamlamış olmak, en çok ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak. MEB onaylı salgın döneminde sağlıklı beslenme belgesine sahip olması gerekmektedir.

Garson alımı 3 kişi için şartlar; adaylar başvurularını 00006005576 iş ilan numarası ile yapabilecek. İlkokul, ortaokul ve lise mezunu adayların başvurusu kabul edilecek. 18 yaşını dolduran adayların başvurusu alınacak.

Aşçı yardımcısı alımı 1 kişi şartları; başvuru İŞKUR 00006005471 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. İlkokul ve lise arasında olan öğrenim durumları başvuru yapabilir.

Çanakkale Bayramiç Öğretmenevi Sosyal Tesis İşletmesi Müdürlüğü İlanı

Aşçı alımı 1 kişi için şartları; İlkokul, ortaokul veya lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 00006011119 İŞKUR ilanı numarası ile başvuru yapılacak.

Karaman Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü İlanı

Resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı) alımı 1 kişi şartları; lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Daha önce sosyal tesislerde en az 3 yıl çalışmış olmak. Diksiyon kursu eğitimi almış olmak. Konaklama ve seyahat hizmetleri belgesi almış olmak. Yönetici asistanlığı belgesi almış olmak. Adli sicil kaydı bulunmaması gerekmektedir. 18-45 yaş arasında olanlar başvuru yapabiliyor. Başvuru İŞKUR ilanları 00006009524 numarası olarak erişime açıldı.

Bu alımlarda ikamet şartı bulunuyor. başvuru yapacaklar ilanın verildiği şehirlerde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Sizde şehrinizde olacak alımları kaçırmamak için aşağıda bulunan ücretsiz cep uygulamayı indirerek anlık haber alabilirsiniz.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.