İŞKUR Kamu Kurumları Personel Alımı 3 Listesi

İŞKUR Kamu Kurumları Personel Alımı 3 Listesi

Kamu kurumları işkur üzerinden personel alımı yapmaya devam ediyor. Yayınlanan işkur iş ilanlarına göre birçok kamu kurumları bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. 3 kurum listesi sayfamızda sunuldu.

Kamu kurumları işkur iş ilanları sayfası üzerinden birçok unvanda personel alımı yapıyor. Yayınlanan kamu kurumları ilanına göre kurumlar en az ilkokul mezunu ve sınavsız şekilde personel alımı ilanları yayınlıyor. Öğretmenevleri ve Belediyeler bu ilanları yayınladı.

Ayvacık Belediyesi ve Kartal Belediyesi işkur üzerinden en az ilkokul mezunu ve sınavsız personel alımı ilanını adaylara sundu. Yayınlanan bu ilana göre Belediyeler bünyesine 26 personel alımı yapıyor. İşkur iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana göre Ayvacık Belediyesi 1 beden işçisi alımı yapıyor iken Kartal Belediyesi 25 temizlik görevlisi alımı toplamda ise 26 personel alımı yapıyor.

Ayvacık Belediyesi Beden İşçisi İşkur İlan Numarası: 00006773387.

Kartal Belediyesi Temizlik Görevlisi İşkur İlan Numarası: 00006773823.

Yazıcık Belediyesi ve Serenli Belediyesi yayınladığı kamu ilanı göre en az 18 yaş ve ilkokul mezunu işçi alımı yapıyor. Yazıcık Belediyesi 3 temizlik görevlisi alımı yapıyor ve Serenli Belediyesi ise 4 beden işçisi alımı yapıyor. Belediyeler en az ilkokul mezunu ve 18 yaş personel unvanında alım yapıyor.

Serenli Belediyesi Beden İşçisi İşkur İş İlan Numarası: 00006768181.

Yazıcık Belediyesi Temizlik İşçisi İşkur İş İlan Numarası: 00006768950.

Öğretmenevi ve ASO işkur üzerinden yayınladığı ilana göre en az lise mezunu personel alımı yapacaklarını İşkur iş ilanları sayfasında yayınladı. Yayınlanan bu ilanlara göre Yamantürk Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü ve Alaçatı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere farklı kadrolarda 4 personel alımı yapıyor. Yamantürk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 1 garson elemanı alımı yapıyor iken Alaçatı Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 2 resepsiyon görevlisi ve 1 temizlik işçi alımı yapıyor.

Alaçatı Öğretmenevi ve ASO İŞKUR Resepsiyon Görevlisi İlan Numarası: 00006766980.

Alaçatı Öğretmenevi ve ASO İŞKUR Temizlik Görevlisi İlan Numarası: 00006767235.

Yamantürk Öğretmenevi ve ASO İŞKUR Garson Elemanı İlan Numarası: 00006770003.

Anlık tüm ilanlar için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.