İŞKUR kamu ilanları! 1533 personel alımı başvuruları

İŞKUR kamu ilanları! 1533 personel alımı başvuruları

İŞKUR kamu ilanları yayınlayarak 1533 personel alımı başvurularını kabul etmeye başladı. Belediye, sulama birliği, üniversite, öğretmenevi ve adalet bakanlığı tarafından alımlar yapılmaktadır. Başvuruları 8-9 Mart 2021 tarihlerinde sona erecek.

İŞKUR KAMU İLANLARI BAŞVURUSU

Türkiye İş Kurumu tarafından kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı yapılacağı açıklandı. İlanlara göre öğretmenevi, adalet bakanlığı, belediye, üniversite ve sulama birliği bu alımları gerçekleştirecek. Her ilan detayına ulaşmak için kurum ismi yazan başlıktan ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Ürgüp Belediyesi

Nevşehir Ürgüp Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğü 2 Mart 2021 tarihiyle İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla 25 Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi alımı yapacağını duyurmuştur. Erkek adayların alınacağı ilanın son başvurusu 8 Mart 2021 tarihindedir.

Tercan Sulama Birliği

Tercan Sulama Birliği sayman alım ilanı yayınlandı. Sayman alımı ilanı yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. Sayman olma şartları sunuldu. Başvuruları İŞKUR üzerinden alınacaktır.

Mersin Üniversitesi

Mersin Üniversitesi Personel Daire Başkanlığınca İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilanda daimi işçi statüsünde lise mezunu 7 Sağlık Personel alımı yapacağını açıklamıştır.

Tunceli Malazgirt Belediyesi

Tunceli Malazgirt Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi işçi statüsünde KPSS 60 puanla 1 Muhasebeci alımı yapacağını açıklamıştır.

Hakkari Şemdinli Öğretmenevi

İŞKUR iş ilanları yayınlandı. 2 Mart 2021 tarihinde öğretmenevi personel alımı yapacağını ilan etti. En az ilkokul mezunu adaylar bu alımlara başvuru yapabilecek.

Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı kendi bünyesinde bulunan Bakanlık ve taşra teşkilatlarındaki adliyelere 1500 sürekli işçi alımı yapacak. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 58 kadrosu bulunuyor bu alım içerisinde. Başvuruları 4-8 Mart 2021 tarihleri arasında alınıyor. Başvurular İş Kurumu üzerinden yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.