İŞKUR Kadrolu İlanı; Belediye Başkanlığı 6 İşçi Alım Duyurusu

İŞKUR Kadrolu İlanı; Belediye Başkanlığı 6 İşçi Alım Duyurusu

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çilimli Belediye Başkanlığına personel alımı yapıyor. Kadrolu işçi alımı duyurusu ilan edildi. Başvuruda bulunacaklar için iş ilan numaraları haberimizin detaylarında…

İŞKUR ilanı üzerinden kamu personeli alımı kapsamında Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Düzce Çilimli Belediye Başkanlığına 6 su hazırlama işçi alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

18 yaşını doldurmuş olmak, 60 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle herhangi bir alakası bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını alınan 6 su hazırlama işçisi için başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006291591 iş ilan numarası üzerinden yapabileceklerdir.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 6 yıl deneyimli olmak şartı ile alınan 6 su hazırlama işçisi için Başvurular 20 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 24 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Başvurular 3 farklı yöntem ile yapıla bilecek olup birinci yöntemin online olarak İŞKUR resmi web adresine T.C kimlik numarası ve e-Devlet şifresi ila giriş yaptıktan sonra online başvuru yapıla bilecektir.

Ek olarak şahsen müracaat yapmak isteyen adaylar alımı yapılacak ilçenin yer aldığı sınırlar içerisinde yer alan il şube müdürlüklerine şahsen müracaatlar yapılabilecektir.

Müracaatlarını iki belirtilen şekilde yapmak istemeyen kişiler için ise ALO 170 hattı üzerinden de başvurular kabul edilecektir.

Öğrenim Şartlı
Başvuruda bulunacaklar için adayların en az lise mezunu olması en fazla ise öğrenim durum şartı ise belirtilmedi.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.