İŞKUR ile Öğretmen Evi KPSS Şartsız 4 Personel Alıyor

İŞKUR ile Öğretmen Evi KPSS Şartsız 4 Personel Alıyor

İŞKUR kamu ilanları ile KPSS şartsız personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yapılan bu ilanlar ile Öğretmen evi bünyesine yeni 4 kişi alınacak. KPSS şartsız personel alımında şartlar neler? Kimler başvuru yapabilecek?

Yayınlanan en son kamu iş ilanları ile Öğretmen evi müdürlüğü bünyesine İŞKUR üzerinden 4 kişi kamu personeli alımı yapılıyor. Alınacak personeller için KPSS şartı aranmamaktadır.

Öğretmen Evi Personel Alımı Unvanları ve Sayıları

Öğretmen Evi müdürlüğüne alınacak personeller 1 kişi mutfak görevlisi, 2 kişi şoför, 1 kişi aşçı yardımcısı unvanı ile alınacak.

Kalecik Öğretmen evi müdürlüğüne yapılacak olan bu kamu alımında; Mutfak Görevlisi olarak alınacak personellerin en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek en az 18 yaşından büyük olması, tercihen adayların Kalecik ikametli olması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00006222640 olarak yayınlandı.

Şoför alımı olarak çalıştırılacak personellerden 1 kişi kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, B sınıfı ehliyeti bulunması ve kalecik ikametli olması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00006222519 olarak yayınlanmıştır.

Şoför alımı olarak alınacak diğer 1 kişinin ise E sınıfı ehliyeti bulunması ve beş yıl deneyimi bulunması şartı bulunmaktadır. Başvuru için iş ilan numarası 00006222545 olarak yayınlandı.

Aşçı yardımcısı alımı olarak alınacak personel adaylarının en az ilkokul mezunu olması, kadın erkek 18 yaşından büyük olmaları, Kalecik ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. Başvuru için İŞKUR ilanı numarası 00006222557 olarak verilmiştir.

Kamu Personel Alımında Başvuru Tarihleri ve Diğer Hususlar

Yukarıda saydığımız geçici personel adaylarının tamamı belirli süreli işçi statüsünde çalıştırılacak olup başvuran adayların 31 Ağustos 2021 tarihi ile 02 Eylül 2021 tarihleri arasında evrak teslimi yapacak ve 03 Eylül 2021 tarihinde Ankara Kalecik Öğretmen evi Müdürlüğü bünyesinde kura çekilişi yapılacak ve aynı gün mülakat yapılacak.

Başvuru şartlarını taşıyan personel adaylarının 27 Ağustos 2021 tarihi gün sonuna kadar başvurularını yukarıda belirttiğimiz İŞKUR iş ilan numaraları İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya İŞKUR Altındağ Hizmet merkezinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. 

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.