İŞKUR İlanları! VGM 14000 TL Maaşla Kamu İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR İlanları! VGM 14000 TL Maaşla Kamu İşçi Alımı Yapıyor

VGM bünyesin de iş mi arıyorsun, bu ilan tam size göre olabilir? Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM), bünyesin de güncel kamu işçi alımı ilanları yayınlanama devam ediyor. 14000 TL maaşla yapılacak olan işçi alımı için detaylar haberimiz de verilmiştir

Vakıflar Genel Müdürlüğü, sürekli kadro da kamu işçi alımı ilanı verdi. Yayınlanan ilana göre işe alınacak olan personellerin 2022 yılında ÖSYM tarafından uygulanan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adaylar işe alınırken kurum bünyesin de yapılacak olan mülakat sonucuna göre işe alımlar gerçekleşecektir.

14000 TL Maaşla VGM Kamu İşçi Alımı Başvuru Koşulları İŞKUR Üzerinden Açıklandı!

Yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması gerekmektedir.

Adayların son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olması gerekir.

Affa uğratılmış dahi olsa devlet düzenine aykırı suç işlememiş olması şartı aranır.

Erkek adayların askerliğini yapmış veya muaf olmuş olması gerekmektedir.

Adayların önlisans eğitim seviyesin de üniversitelerin; Genel İşletme, İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, Ticaret ve Yönetim, İşletme Yönetimi, Yönetim, Sevk ve İdare, Pazarlama, Pazarlama ve Satış, Satış Yönetimi, Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama, Satış ve Reklam Yönetimi, Mağaza İşletmeciliği, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir.

VGM Tarafından Adaylar İstenilecek Belgeler Nedir?

ÖSYM 2022 yılı KPSS Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdanın aslı veya tasdikli sureti, Diploma aslı veya tasdikli sureti, Adli sicil belgesi ve Askerlik durum belgesi istenmektedir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İŞKUR üzerinden yayınlanan bu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 23 Ocak 2023 Pazartesi günü itibariyle başlamıştır. Adaylar başvurularını 27 Ocak 2023 tarihine kadar yapacaklardır. geç başvurular kabul edilmeyecek olup; başvuru sistemi kapatılacaktır.

Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden elektronik (online) olarak yapılacaktır.

Kamu işçi alımı kadrosun da VGM tarafından 2 kişi istihdam edilecek olup; işe alınacak işçiler Balıkesir ili Ayvalık ilçesin de çalışacaklardır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.