İŞKUR İlanı: Öğretmen Evi ASO Alaçam Kamu Personeli Alımı

İŞKUR İlanı: Öğretmen Evi ASO Alaçam Kamu Personeli Alımı

İŞKUR ilanı yayınlanarak Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. ASO personel alımlarına kimler hangi şartlarda başvuru yapabileceği detayları yazımızda…

Öğretmen Evi ASO Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı İŞKUR İlanı

Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Öğretmenevi Alaçam personel alımları 18 ile 40 yaş arasında gerçekleştiriyor. Alımı garson ve aşçı yardımcısı branşlarında yapacaktır.

Adaylar başvurularını her branşın karşılığında olan iş ilan numarası ile elektronik ortamda yapmaları istenmiştir. Başvurular başlamış olup 9 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapılabilir. İŞKUR üzerinden işlem yapılması gerekmektedir.

Aşçı alımı başvuru koşulları; adaylar lise veya önlisans mezunu olması isteniyor. 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş olması gerekmemektedir. Erkek adaylar askerlikle ilişiği olmaması isteniyor. İş sağlığı ver güvenliği sertifika sahi olması isteniyor. Aşçılık ve hijyen sertifikası talep edilmiştir. Adaylar başvuru için 00006181915 iş ilan numarasını kullanacaktır.

Garson alımı için başvuru şartları: lise veya önlisans yiyecek içecek hizmetleri bölümünden mezun olmak. Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği belgesi olmak. İletişim semineri almış olmak. Hijyen eğitimi belgesine sahip olmak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. Başvuru 00006181914 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Kura Sonuçları Samsun Alaçam MEB Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu internet sitesinden 19.08.2021 tarihinde duyurulacaktır. Alımda ikamet şartı zorunluluğu bulunuyor.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.