İŞKUR ilanı! Nevşehir Öğretmen evi Müdürlüğü Personel Alımı

İŞKUR ilanı! Nevşehir Öğretmen evi Müdürlüğü Personel Alımı

Nevşehir Öğretmen Evi personel alımı İŞKUR ilanı yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. Daimi statüde alınacak personel için şartlar neler. Kimler bu alıma hangi şartlarda ve nasıl yapacağı detaylarını sunduk.

İŞKUR ilanı ile Nevşehir Öğretmen Evi Müdürlüğü personel alımı yapacağını ilan etti. İlana göre daimi statüde alım yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacak adaylar nasıl bir yol izleyeceği şöyle aktarıldı.

Başvuruları Türkiye İş Kurumu 00006080999 ilan numarası ile yapılacaktır. Başvuru yapacak aday 18 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar verilen ilan numarasını kullanarak elektronik ortamda işlem yapabilecek.

Adaylarda Aranan Genel Özellikler

En az önlisans mezunu olmak.

Son yapılan KPSS sınavına katılmış olup en az 60 puan almış olmak.

Adayların askerliğini yapmış ya da muaf olmaları gerekmektedir.

İlana başvuruda bulunanlar en geç 18 Haziran 2021 tarihi mesai bitimine kadar gerekli evrakları ilgili kuruma ibraz etmek zorundadır. Evrakları ibraz edenler arasında yeterli sayıda başvuru olur ise 22.06.2021 tarihinde sözlü ve /veya yazılı sınav yapılacaktır.

Alınacak personel devlet memuru statüsünde olmayıp daimi işçi statüsünde sözleşmeli olarak çalıştırılacaktır. Kurum içerisinde görevlendirme yapılabilecek olup Ön büro, Resepsiyon ve Bilgi işlem gibi alanlarda çalışabilecektir.

Başvuru yapacak adaylar Nevşehir İlinde ikamet ediyor olması isteniyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.