İŞKUR İlanı Karşıyaka Belediyesi 25 Personel Alımı Başvurusu

İŞKUR İlanı Karşıyaka Belediyesi 25 Personel Alımı Başvurusu

İŞKUR üzerinden İzmir Karşıyaka Belediye Başkanlıklarına personel alımı devam ediyor. Yayınlanmış olan ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 25 temizlik görevlisi alımı yapacak.

İzmir Karşıyaka Belediyesi Başkanlığının yayınlanmış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi nitelikte 25 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 9 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek. Belediye personeli alımı detayları şöyle;

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR ilanı resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvurular belirtilen tarihler dışında yapılmayacaktır.

Müracaatlar il şube müdürlüklerine de gerçekleştirile bilecektir. Adaylar için müracaat tarihleri içerisinde İŞKUR resmi sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra 00006183957 ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlamış olup en geç müracaatlar en son müracaatlar ise 9 Ağustos 2021 tarihinde yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması şartları aranmaktadır. Kamu haklarından mahrum bulunmama şartları aranırken ek olarak 18 yaşını tamamlamış, 45 yaşını geçmemiş olma ve en az ilkokul en çok lise ve dengi okullardan mezun olma şartları aranıyor.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Kimlik Fotokopisi, öğrenim durumunu gösteren belge, nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, adli sicil kaydı,  askerlik durum belgesi, 6 adet vesikalık fotoğraf belgeleri istenilmektedir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular sonra 00006183957 ilan numaraları ile başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum