İŞKUR güncel ilan: İlkokul mezunu KPSS şartsız personel alımı

İŞKUR güncel ilan: İlkokul mezunu KPSS şartsız personel alımı

İŞKUR güncel ilanlarından yenisinde en az İlkokul mezunu KPSS şartsız 6 kontenjanlık temizlik işçisi alım ilanı yayımlandı. 6 personel alımı nerede ve kimler başvurabilir, detaylar haberimizde…

İŞKUR güncel ilan aracılığıyla 6 temizlik işçisi alım ilanı yayınlandı. başvuru yapacaklar en az lise mezunu ve KPSS şartı aranmadan yapılacak. Sinop ili Erfelek Belediye Başkanlığı tarafından duyuruldu. Adaylarda deneyim süresinin aranmadığı bu ilanda adayların en az İlkokul mezunu olması ve adaylardan KPSS şartı aranmadığını belirtelim. Peki bu ilana kimler başvurabilir?

Adayların Türk vatandaşı olması,

Kamu haklarından yasaklı olmaması,

Kasten işlenen suçtan dolayı 1 yıl ve üzerinde ceza almaması,

Askerlikle ilişiğinin bulunmaması,

Görevine engelinin olmaması,

Çalışmasına engel sağlık sorununun olmaması ve en az İlkokul mezunu olması şartları aranmaktadır. Bu şartları taşıyan her bay bayan aday başvuruda bulunabilecektir.

İstenen belgeler ve başvuru süreci:

İŞKUR aracılığıyla duyuruda bulunan Sinop ili Erfelek Belediye Başkanlığının 6 temizlik işçisi ilanın başvuruları 12 Nisan 2021 günü başlayacaktır. 16 Nisan 2021 tarihi mesai bitimine kadar da başvurular alınmaya devam edecektir. Bu süreç içerisinde adaylardan istenen belgeler ise şu şekildedir:

Adaylardan başvuru için dilekçe hazırlamaları ve bu dilekçeye İkametgah belgesi, kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, sağlık raporu, adli sicil kaydı, son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet fotoğraf ve son olarak bitirmiş olduğu okula ilişkin diploma fotokopisini eklemeleri gerekmektedir.

Adayların dilekçe ile bu belgeleri temin etmesinin ardından başvuru tarihleri içerisinde Sinop ili Erfelek ilçe Belediye Başkanlığına şahsen müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

Bu şekilde adayların başvurularını tamamlamaları gereklidir. İlanda 19 Nisan 2021 günü saat 10.00 da Erfelek Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde görüşme yapılacağı belirtilmiştir. Başvuru yapacaklar Sinop ili Erfelek ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Başvurusu kabul edilenler için Erfelek Belediye Başkanlığı tarafından belirlenecek bir tarih ve saatte sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacağı ve mülakatın belediye başkanlığının toplantı salonunda yapılacağı ilanda ayrıca belirtilmiştir.

iskur-kurumdisi-personel-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.