İŞKUR 42 Şehir Devlet Personel, İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı

İŞKUR 42 Şehir Devlet Personel, İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden kamu kurum ve kuruluşlarına istihdam devam ediyor. Devlet personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı 42 şehir İŞKUR ilanları haber içerisinde sunuldu.

İŞKUR 42 şehir kamu kurumu istihdamı yapıyor. İŞKUR iş ilanları üzerinden memur alımı, devlet personel alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı ilanları başvuruları başladı. İlan durumlarına göre ilköğretim, ortaöğretim, meslek yüksek okulları ve üniversite mezunları başvuru yapabilir. Aşağıda verilen mavi başlıkları tıklayarak o haberin detaylarına ulaşabilirsiniz.

İŞKUR İEP 3 Şehir Personel Alımı

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İşbaşı Eğitim Programı farklı unvanlarda farklı şehirlerde personel alımı yapacağını ilan etti. Başvuruların İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılacağı belirtildi. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İşbaşı eğitim programı Düzce, Batman Kocaeli illeri personel alımı yapacağını ilan etti.

Toprakkaya ve Tefenni Belediyeler Personel Alacak

Toprakayau Belediyesi başvuru yapacak adaylar için en az ilkokul mezunu olma şartı ile 1 adet Gassal personelinin alınacağı ilan edildi. Başvuru Şartı: Başvuru yapacak adaylar için en az ilkokul mezunu olması, herhangi bir yaş şartı yok sadece 18 yaşını tamamlamış olma, unvanın gerektirdiği belgelere sahip olmak şartları ile daimi işçi statüsünde personelin alınacağı açıklandı.

Tefenni Belediye Başkanlığı tarafından paylaşılan ilanda bünyesinde hizmet etmek üzere 1 adet engelli Bilgi İşlem Donanım Görevlisi unvanına personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Kilis Öğretmenevi Kamu İşçi Alımı

Kilis Öğretmenevi Müdürlüğünde çalışmak üzere Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) unvanına 1 adet personel alımının yapılacağının ilanı paylaşıldı.

Malatya Polisevi Personel Alımı

Malatya Şehri Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü daimi personel alımı ilanı yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. İlana göre en az ilkokul mezunu olan adaylar alıma başvuru yapabilecektir.

İŞKUR MEK Şehirlere İşçi Alımı

Mesleki eğitim programı farklı şehirlerde kamu personeli alımı ve özel personel alımları yapıyor. İlana göre Mardin Malatya Balıkesir düzce, İstanbul, Mardin, Sinop, Malatya, Adana, Ankara, Zonguldak, Kırıkkale, Van, Kahramanmaraş, Giresun, Şırnak, Ağrı, Eskişehir, Çorum, Rize, Kilis İstanbul illerinden personel alımı yapacağını ilan etti.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.