İŞKUR 2605 Personel Alımı Temmuz Ayı Başvuruları

İŞKUR 2605 Personel Alımı Temmuz Ayı Başvuruları

Temmuz ayı içerisinde başvuruları devam eden kamu kurumları İŞKUR 2605 personel alımı ilanları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilanları başvurusu nasıl yapılacak. Hangi Kurumlar 2605 personel alımı yaptığı detayları yazımızda sunuldu.

İŞKUR Temmuz Ayı 2605 personel alımı başvuruları kabul ediliyor.

Başvuruları kabul eden 5 kamu kurumu bulunuyor. İŞKUR iş ilanlarına başvurular sadece elektronik ortamda yapılması gerekiyor. Her ilanın özel durumları bulunmakta olup kurumlar için detaylı olarak haberler sayfa sonunda ayrıca verilmiştir.

Karayolları Genel Müdürlüğü İlanı

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Yapımı Başmühendisliği Antalya şehrine 5 düz işçi alımı statüsünde alım yapılacaktır. Başvuruları 5 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar devam edecektir.

Tarım Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü İlanı

Mersin Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü 5 Tarım İşçisi (Genel) alımı yapacağını İş Kurumu tarafından duyurdu. Başvuruları devam eden ilan için son başvuru 5 Temmuz 2021 tarihi mesai bitimindedir.

Burdur Belediyesi İlanı

50 personel alımı yapılacağı ilan edildi. İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlarla 5 Kamyon Şoförü ve 45 Beden İşçisi olmak üzere toplam 50 personel alımı yapacağını açıklamıştır.

Türkiye Emlak Katılım Bankası İlanı

İŞKUR ile yapılan en son iş ilanı ile daimi olarak çalıştırılacak 12 banka memuru alımı yapılıyor. Türkiye Emlak Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanı ile alınacak personeller daimi ve alınacak personellerde en az 2 yıl deneyim şartı aranmaktadır.

Milli Savunma Bakanlığı Kamu Personeli Alımı İlanı

Milli Savunma Bakanlığı 2533 kamu personeli alımı İŞKUR üzerinden başvuruları kabul ediyor. Adaylar İŞKUR iş arayan üzerinden giriş yaparak kurum kısmına Milli Savunma Bakanlığı MSB yazarak ilanlara ulaşabilecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.