İBB 40 Üst Yaşla 10 Sürekli İşçi Alımı

İBB 40 Üst Yaşla 10 Sürekli İşçi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 40 üst yaşla 10 kişi sürekli işçi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İlgili alanda çalışma süresi 45 saat olarak belirlenmiştir. Sürece dair detaylar haberde.

Daimî İşçi Alımı İlan Duyurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı Sultangazi Belediye Başkanlığı daimî 10 kişi güvenlik görevlisi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar görüşmeye çağrılacak olup mülakatın yeri, günü ve saati SMS ile bilgilendirilecektir. Kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli şartları size sunduk.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

5188 Sayılı kanun gereğince adayların özel güvenlik görevlisi olarak süresi geçmemiş kartının bulunuyor olması.

En az lise diplomasına sahip olmak,

İlanın yayım tarihi baz alınmış olmak kaydıyla en az 21 yaşını tamamlamış olmak ve en çok 40 yaşında bulunuyor olmak,

Türk uyruklu olan kişilerden alım yapılacaktır.

Erkek adayların askerlikle ilgili bir hususunun bulunmuyor olması,

Emekliliği hak kazanmamış olmak ya da emeklilik aylığı almıyor olmak gerekmektedir.

İlgili alanda görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun bulunmuyor olması istenmektedir.

Medeni haklarını kullanabiliyor olmak, en az 2 yıl ikametgâh adresi olarak Sultangazi ilçesinde bulunuyor olmanız gerekmektedir.

Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak ve kurum tarafından yapılan arşiv soruşturması ve güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almış olmak aranan şartlar arasındadır.

Personel Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Adaylardan başvuruda bulunurken istenilen belgeler askerlik belgesi, diploma fotokopisi, kamuya verilmek üzere adli sicil belgesi, kimlik fotokopisi, özel güvenlik kartı fotokopisi ve başvuru esnasında verilecek olan başvuru formudur.

Sürekli İşçi Alımı Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Sultangazi Belediye Personel Anonim Şirketi tarafından gerçekleştirilecek olan daimî güvenlik görevlisi alımı başvuruları 28 Ağustos 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını 1 Eylül 2023 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvuru tarihleri haricinde yapılmış olan başvurular kabul olmayacaktır. Adaylar başvurularını Uğur Mumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı No:54/1 K:4 Sultangazi/ İstanbul adresine yapacaklardır. İstanbul iş ilanları olarak sunulmuştur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.