HSCB 3 Branşta Stajyer ve Personel Alımı

HSCB 3 Branşta Stajyer ve Personel Alımı

HSCB, resmi kariyer internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 3 farklı branşta stajyer ve personel alımı yapacağını açıkladı. Farklı şubelerde istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanına dair detaylar haberimizde verilmiştir.

Stajyer ve Personel Alımı İş İlanları Açıklaması

HSCB, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 3 farklı branşta stajyer ve personel alımı yapacağını açıkladı. Tam zamanında istihdamın yarı sıra uzaktan da istihdamın sağlanacağı açıklanmıştır. Uzaktan çalışma sisteminde şehir bilgisi paylaşılmamıştır. Muğla ve İstanbul illerinde istihdamın sağlanacağı açıklanmıştır. Kamupersonelialim.cm yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları verilmiştir.

Banka Memuru Alımı Branş Açıklaması

Şube Müşteri İlişkileri Uzmanı: Kıdemli Premier Portföy Yöneticisi ve/veya Premier Portföy Yöneticilerinin portföylerinde yer alan müşteriler ve ilgili müşterilere ait varlıkların yönetilmesi görevinde personel alımı yapılacaktır. Tercihen İşletme, İktisat, Matematik, Mühendislik bölümlerinden lisans mezunu olmanız gerekmektedir. Tercihen BES / SEGEM sertifikası olan ve aktif olarak bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen adaylardan alım yapılacaktır. Takım çalışmasına yatkınlık göstermeniz ve ekip ruhuna uygun olarak çalışmanız beklenmektedir.

Stajyer Personel Alımı: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik Fakültesi veya Matematik ve İstatistik Bölümleri öğrencisi veya yüksek lisans öğrencilerinden alım yapılacaktır. Ekonomi ve finans sektörüne ilgi duyan ve tercihen sözlü ve yazılı iletişim sağlayabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Hafta da en az 3 gün katılım göstermeniz beklenmektedir.

İletişim Merkezi Uzmanı: Esnek vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek en az önlisans mezunlarından bölüm şartı aranmaksızın alım yapılacaktır. Müşteri ve hizmet beklentileri doğrultusunda vaadini yerine getirebilen adaylardan alım yapılacaktır. (Uzaktan çalışma sistemine uygun olan branş.)

Banka Personeli Alımı İlanına Başvuru Süreci

Söz konusu banka tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Adaylar şartları sağlaması halinde başvuru sürecine katılabilir. Başvurularınızı https://www.hsbc.com.tr/hsbc-hakkinda/insan-kaynaklari/hsbc-de-kariyer adresi üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Şahsen veya posta ile başvuru alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.