Hazine ve Maliye Bakanlığı KPSS 60 Puanla 5 Kamu Personeli Alımı İlanı

Hazine ve Maliye Bakanlığı KPSS 60 Puanla 5 Kamu Personeli Alımı İlanı

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından son dakika güncel ilan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından KPSS 60 puanla kamu personeli alımı yapılacaktır. İŞKUR iş ilan numaraları haberimizde verilmiştir.

Hazine ve Maliye Bakanlığı KPSS 60 Puanla 5 Kamu Personeli Alımı Güncel İlan

Bakanlık ilanlarına bir yenisi daha eklendi 3 farklı kadro da yapılacak olan alımlar için şu şekilde açıklama yapılmıştır; 3 genel uzman yardımcısı, 1 muhasebeci ve Büro Memuru (Genel) (Büro Memuru (Personel) kadrosun da merkez teşkilatta alım yapılacaktır.

Güncel Bakanlık İlanı Müracaat Kriterleri İŞKUR’dan Açıklandı

00007556913 İŞKUR iş ilan numarası ile genel uzman yardımcısı alımı için; SPK Konut /Gayrimenkul Değerleme Lisansına sahip olmanızın yanı sıra seyahat engelinizin de olmaması gerekmektedir. Gayrimenkul alanında yüksek lisans yapmış veya eğitimleri devam edenler tercih sebebi olacaktır. Adayların Uygulamalı Bilimler Fakültesi lisans mezunu olmanız gerekmektedir. Alımlar KPSS P3 puan türün de yapılacaktır. 18 – 35 yaş aralığında herkesten müracaatlar alınacaktır.

00007557081 İŞKUR iş ilan numarası ile muhasebeci alımı için; 3 yıl mesleki deneyime sahip olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçükler müracaat yapamayacaklardır. Üst yaş sınır şartı verilmemiştir. İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakülteleri bölümlerinden; iktisat, işletme, muhasebe veya bankacılık bölüm mezunu olmanız gerekmektedir.

00007557967 İŞKUR iş ilan numarası ile Büro Memuru (Genel) (Büro Memuru (Personel) alımı için de üst yaş sınırı uygulaması yoktur. Lisans İnsan Kaynakları Yönetimi, Kamu Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölüm mezunu olmanız yeterlidir.

kamu-isci-alimi.jpgisci-alimi.jpg

İŞKUR Personel Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Adayların 30 Mayıs 2023 – 5 Haziran 2023 tarihleri arasın da https://esube.iskur.gov.tr/ resmi internet sitesi üzerinden verilen iş ilan numaraları ile online, ALO 170 hattı veya hizmet noktaları ile gerçekleşecektir.

Hazine ve Maliye Bakanlığı personeli Alımı, Hazine ve Maliye Bakanlığı lisans alım, Hazine ve Maliye Bakanlığı İŞKUR ilanı, 2023 kamu personeli alımı, 2023 memur alımı, 2023 kamu personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.