Halk Ekmek 5 İşçi Alımı Başvuru Süreci

Halk Ekmek 5 İşçi Alımı Başvuru Süreci

Halk Ekmek Türkiye İş Kurumu, kurum dışı resmi internet sitesi aracılığı ile 5 işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personeller daimî kadroda istihdam edilecektir.

Halk Ekmek İşçi Alımı İş İlanları

Halk Ekmek, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 5 sevkiyat görevlisi şoför kadrosunda personel alımı yapacağını açıkladı. Lise önlisans ve lisans mezunlarından kabul edilecek olan başvurular için gerekli olan detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak haberimizde sunduk.

Kamu İşçi Alımı Müracaat Kriterleri

Başvuru yapacak olan adayların E sınıfı ehliyet, psikoteknik belgesi ve SRC - 4 belgesine sahip olması gerekmektedir.

İlanın yayım tarihi baz alınmak kaydı ile en az 22, en fazla ise 45 yaşında olmanız gerekmektedir.

Tam zamanlı istihdam sağlanacak olup en az lise mezunu adaylardan müracaatlar kabul edilecektir.

Sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmayan, emekli olmayan veya emekliliğe hak kazanmamış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Ayrıca adli sicil kaydı bulunmayan Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan kişilerin başvuruları değerlendirilmeye tabi tutulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylardan en az 3 yıl ilgili alanda mesleki deneyim kazanmış olması gerekmektedir.

Daimî İşçi Alımı Çalışma Şartları

Kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilan için haftalık 45 saat çalışma süresi olarak belirlenmiş olup, vardiyalı çalışma sistemine göre çalışılacağı için, vardiyalı çalışma usulüne uygunluk sağlamanız gerekmektedir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Eskişehir iş ilanları kategorisinde Halk Ekmek tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 28 Eylül 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Müracaatlar 2 gün süre ile yapılacak olup son başvuru tarihi 30 Eylül 2023 olarak açıklanmıştır. Yukarıda verilmiş olan şartları sağlayan adaylar başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz adrese özgeçmiş belgelerini göndererek yapabileceklerdir. Ayrıca başvuru formu doldurmak isteyen adaylar ise kurumun adresine giderek ilan için şahsen başvuru formunu doldurabilir.

Online başvuru adresi: ik@eskisehirkentas.com.tr

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.