Giresun Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu Personeli Alımı

Giresun Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni kamu personeli alımı duyuruları ile Giresun Üniversitesine en az ilkokul mezun 6 kişi alınacak. Alınacak personellerin başvuru şartları? Başvuru için İŞKUR iş ilan numaraları haberimizde?

Giresun Üniversitesi bünyesine İŞKUR üzerinden başvurularla 6 kişi en az ilkokul mezun kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller Üniversitenin il ve ilçelerdeki Meslek Yüksekokullarında kaloriferci olarak görevlendirilecekler. Alınacak kişiler belirli süreli olarak çalıştırılacaklar.

İŞKUR ile Kaloriferci Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları ile alınacak kaloriferci personel adaylarının en az ilkokul mezunu olmaları, 18 yaşını tamamlamış olmaları, kamusal haklardan yoksun bırakılmamış olmaları, mesleğini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması, askerliğini yapmış olması, adayların sosyal güvenlik kurumlarından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaması gibi genel şartları bulunmaktadır.

Ayrıca kaloriferci adaylarının MEB tarafından verilmiş Kalorifer Ateşçisi Katı Yakıtlı sertifikası olması,

Adayların başvuru yapacakları ilçe sınırları içinde son altı ay ikamet etmesi şartı bulunmaktadır.

Kaloriferci Alınacak Meslek Yüksekokulları

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna 1 kişi kamu personel alımı için İŞKUR iş ilan numarası 00006290194 olarak duyuruldu.

Espiye Meslek Yüksekokuluna 1 kişi personel alımı için İŞKUR iş ilan numarası 00006290169 olarak yayınlandı.

Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokuluna alımı yapılacak 1 kişi için İŞKUR iş ilan numarası 00006290235 olarak yayınlandı.

Şebinkarahisar Yerleşkesi bünyesine 2 kamu personeli alımı için İŞKUR iş ilan numarası 00006290244 olarak yayınlandı.

Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokuluna alınacak 1 kişi personel adaylarının başvurularını yapabilmeleri için İŞKUR ilan numarası 00006290298 olarak yayınlandı.

İŞKUR üzerinden başvurular bugün başladı

Başvuru yapmak isteyen ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar için başvurular bugün başladı ve 24 Eylül 2021 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Başvurular sonrasında 01 Ekim 2021 tarihinde Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonunda kura çekim işlemleri yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.