ETÜ KPSS’siz Daimi Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da

ETÜ KPSS’siz Daimi Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da

ETÜ İŞKUR İş İlanları üzerinden daimi tam zamanlı kadro da 2 kamu işçi alımı yapacaktır. İlan edilmiş olan başvuru kılavuzlarına göre KPSS şartsız alım yapılacaktır. İlan numaraları haberimizin içeriğinde sizler sunulmuştur.

Türkiye İş Kurumu üzerinden güncel kamu işçi alımı ilanı yayımlandı. İlana göre en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapacaklardır. Alımlar kurum tarafından yapılacak olan kura işlemi ile belirlenecektir. Kura için gerekli olan detaylar haberimizin son kısmında sizlere sunulmuştur.

Daimi İşçi Alımı Başvuruları

Freze Tezgah İşçisi: 18 – 40 yaş aralığından en az bir yıl deneyim sahibi olanlar başvuru yapabileceklerdir. Adayların son başvuruna kadar geçerli olmak kaydıyla istenilen eğitim şartını karşılıyor olması gerekmektedir. Deneyim şartını SGK kayıtları tarafından delillendirmek gerekmektedir.

Bilgisayarlı CNC Operatörü: Meslek Lisesinden torna, torna-tesviye, CNC bölümü ve tesviye bölümlerinden birinden mezun olmaları gerekmektedir. Bu kadro için de minimum bir yıl tecrübe şartı istenmektedir. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekiyor.

İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Eskişehir Teknik Üniversitesi tarafından 13 Mart 2023 – 17 Mart 2023 tarihleri arasında alınacaktır. Başvurular Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden online ile ALO 170 hattı üzerinden yapılabilecektir. Başvurunun son günü tatil günlerine denk gelmesi halinde son başvuru günü ilk iş günü olarak değerlendirilecektir. Adayların başvuru yaparken bu ayrıntıya dikkat etmesi gerekmektedir.

Freze Tezgah İşçisi İŞKUR ilan numarası: 00007365726.

Bilgisayarlı CNC Operatörü İŞKUR ilan numarası: 00007365792.

İŞKUR İlanı Alımlarının Duyurusu

Söz konusu ilana alımlar için Terörle Mücadeleden Yararlananlar ve Eski Hükümlü kadrosunda 2 işçi alım yapılacağı açıklanmıştır. Başvuru yapacak olan adayların belirtilen şartı taşıyor olması gerekmektedir. TMY malul olarak yararlanacaklar için sağlık raporu ve özel durumunu komutanlık yazısı ile belgelendirmeleri gerekmektedir. Eski hükümlü kadrosu için ise devlet düzenine aykırı suç işlememiş olması gerekmektedir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.