Et ve Süt Kurumu Erzurum İşçi Alımı İŞKUR İlanları

Et ve Süt Kurumu Erzurum İşçi Alımı İŞKUR İlanları

İŞKUR ilanları ile Et ve Süt Kurumu Erzurum Et Kombinasına işçi alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacak adaylar en az lise mezunu olabilecek. Et Kombinasında çalışmak için hangi şartlar isteneceği detayları sunuldu.

Et ve Süt Kurumu İŞKUR ilanları ile Erzurum Et Kombinası işçi alımı yapacağı duyuruldu. En az lise mezunu adaylar başvurularını nasıl yapılacağı açıklandı.

İŞKUR kuruma alım başvuru detayları şöyle;

İŞKUR 14 Haziran 2021 ile 18 Haziran 2021 tarihleri arasında işçi alımı için verilen 00006079358 ev 00006079489 numaraları ile başvuru kabul edecek. Adaylar başvurularını online olarak yapmaları istendi.

Meslek liselerin elektrik, elektronik, elektrik tesisatçılığı, elektrik-elektronik, elektrik elektronik teknolojileri, makine, kaynakçılık, makine bakım ve onarım, makine teknolojisi,metal işleri, metal teknolojisi,motor, soğutma ve iklimlendirme ve torna-tesviye bölümü mezunu olmak.

Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

Kura çekimi noter aracılığıyla 22.06.2021 tarihinde saat 14:00'de Erzurum Et Kombinası Müdürlüğünde yapılacaktır.

Kura sonuçları, sınav yeri ve saati, sınava gelmeden önce istenilecek evraklar ve sınav sonuçları Kurumun www.esk.gov.tr adresinde ilan edilecektir.

Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adaylar, istenen evrakları en geç 28 Haziran 2021 gününe kadar Erzurum Et Kombinası'na ulaştıracaklardır.

Sınav sözlü/uygulamalı şekilde olacaktır. Sınavı kazananlar 4857 sayılı İş Kanununa tabi olarak istihdam edileceklerdir.

Alım elektrikçi ve makine bakımcısı olarak yapılacak.

Başvuru yapacaklar Erzurum şehrinde ikamet ediyor olması istenmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.