Ege Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İŞKUR’da

Ege Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İŞKUR’da

İŞKUR ilanları Ege Üniversite Hastanesi kamu personeli alımı yayınladı. Yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu adaylar arasından güvenlik görevlisi alımı ve temizlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Ege Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı

İŞKUR ilanları iki farklı numara ile personel alımı başvurusu kabul edecek. Başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu adaylar arasından alım yapacak. KPSS şartı aranmayan ilana başvuru nasıl yapılacağı açıklandı. Aşağıda her ilan karşılığında verilen ilan numaraları ile birlikte Türkiye İş Kurumuna online olarak başvuru yapılacak.

Üniversite Personel Alımı Açıklaması

Ege Üniversitesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında İş-Kur üzerinden 3 Sürekli işçi alınacaktır. Temizlik görevlisi alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Sürekli işçi alımı kadroları ve başvuru şartları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün internet sitesinden yayımlanacak olup ilan şartlarını taşıyan adaylar 8 Kasım 2021 ile 12 Kasım 2021 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr internet adresinden ''İş Arayan'' linki üzerinden T.C. Kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

zmir-ege-universite-arastirma-hasatanesi-personel-alimi.jpg

Temizlik Görevlisi Alımı 2 Kişi Başvuru Şartları

En az Ortaokul mezunu olmak ve En fazla lise mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış, 37 yaşından gün almamış olmak. 24 saat çalışan kamu kurumu olması nedeniyle nöbetli çalışmaya müsait, ulaşım sorunu bulunmamak.

Güvenlik Görevlisi Alımı 1 Kişi Başvuru Koşulları

5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak, (başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi olan) (Silahlı güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olanlar da başvuru yapabilir). 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış, 37 yaşından gün almamış olmak.

Kadın adaylarda en az 165 cm boyunda olmak, Erkek adaylarda en az 175 cm boyunda olmak. Boy kilo arasında +/- 10 kilo olacaktır. (Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir). En az Lise mezunu olmak. Güvenlik görevlisi (silahsız) olarak istihdam edilecekler için, yukarıda belirtilen şartlara ilave olarak, 5188 sayılı Kanun’un 10 uncu maddesinin birinci fıkrasının (d) bendinin (1), (2) ve (3) alt bendindeki şartlar ile (g) ve (h) bendindeki şartları taşımak.

Başvuruları 00006390706 numarası ile yapılacak. İki ilanda İzmir ikamet şartı var.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum