Çukurova Üniversitesi En Az İlkokul Mezun 17 Daimi İşçi Alımı

Çukurova Üniversitesi En Az İlkokul Mezun 17 Daimi İşçi Alımı

Üniversiteler tarafından yapılan yeni iş ilan açıklamaları ile en az ilkokul mezunu adaylar arasından daimi işçi alımı yapılmaya devam ediyor. Çukurova Üniversitesi tarafından yapılan açıklama ile üniversite bünyesine 17 sürekli işçi alımı yapılıyor.

Çukurova Üniversitesi tarafından yapılan resmi ilan açıklaması ile bünyesine 17 kişi sürekli işçi kamu personeli alımı yapılacak. Üniversite tarafından yapılan açıklamada alınacak kamu personelleri üniversitenin Ziraat Fakültesine alınarak istihdam edilecekler.

Yapılan açıklamada yapılacak olan bu sürekli işçi devlet personel alımı başvurularının İŞKUR üzerinden bugün yayınlanarak iş kanunu mevzuatına göre çalıştırılacağı duyuruldu.

Kamu Şoför Personel Alımı

Kamu Şoför personel alımı 1 kişi alınacak olup adayların en az ilkokul mezunu olması, 18 yaş ile 30 yaş aralığında bulunması, adayların eski ehliyet kullananlarda E sınıfı yeni ehliyet kullananlarda D sınıfı ehliyet sahibi olması, SRC 2 ve Psiko-Teknik belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. İŞKUR iş ilanı başvurusu için yayınlanan 00006474850 İŞKUR ilan numarası ile başvuru yapılması gerekiyor.

Yük taşıma amaçlı Ağır Vasıta Şoförü Alımı içi adayların en az ilkokul mezunu olması ve G sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor. Başvuru yapabilmek için yayınlanan İŞKUR iş ilan numarası 00006474860 olarak yayınlandı.

Üniversite kamu personeli alımı ilanı İŞKUR iş ilanı ile 1 Elektrikçi ünvanlı personel alımı için adayların meslek liseleri elektrik, elektrik-elektronik bölüm mezunu en az 3 yıl elektrikçilik yapmış kişiler için İŞKUR iş ilan numarası 00006474871 olarak yayınlandı.

İŞKUR personel alımı 4 Traktör Şoförü alımı için adayların en az ilkokul mezunu olması ve E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00006474880 olarak yayınlandı.

İŞKUR kamu alım 10 beden sürekli işçi alımı adaylarının en az ilkokul mezunu olması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları şartı aranmaktadır. İŞKUR ilan numarası 00006474890 olarak yayınlandı.

Adana Çukurova Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada sadece ilan tarihi itibariyle Adana ikametli kişilerin başvuruları alınabilecek.

İŞKUR Devlet Personel Alımı Başvuruları

Şartları taşıyan personel adaylarının 27 Aralık 2021 tarihi ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ya da Adana İŞKUR İl Müdürlüğüne yukarıda belirtilen kamu iş ilan numaraları ile yapabilecekler.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum