Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 87 Kamu İşçisi Alımı İlanı Duyurdu

Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 87 Kamu İşçisi Alımı İlanı Duyurdu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, temizlik görevlisi cankurtaran pozisyonlarında istihdam sağlamak amacıyla toplamda 87 kamu işçisi alımı yapacak. Bu alımlarla birlikte belediye, hizmet kalitesini artırmayı ve vatandaşlarına daha iyi hizmet için işçi alıyor

Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 87 Kamu İşçisi Alımı İlanı Duyurdu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, temizlik hizmetleri departmanı ve sahil güvenliği birimi için toplamda 87 işçi alımı gerçekleştirecektir. Bu fırsatlar, iş arayanlara yeni bir istihdam olanağı sunarken aynı zamanda belediyenin daha etkin bir şekilde hizmet vermesine katkı sağlayacaktır.

Alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak? İşte detaylar:

Temizlik Görevlisi Pozisyonu:

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, şehir genelindeki temizlik faaliyetlerini yürütmek üzere 60 kişiye temizlik görevlisi pozisyonunda istihdam sağlayacaktır. Temizlik görevlileri, cadde ve sokak süpürme, çöp toplama, park ve yeşil alanların bakımı gibi görevleri yerine getirecektir.

buyuksehir-belediyesi-en-az-ilkokul-mezunu-87-kamu-iscisi-alimi-ilani-duyurdu.jpg

Bu pozisyona en az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler ve başvuru yapan adaylarda arasında toplamda 60 kişi bu pozisyona görevlendirilecek.

Cankurtaran Pozisyonu:

27 cankurtaran, Tekirdağ sahil şeridindeki plajlarda güvenliği sağlamak amacıyla işe alınacaktır. Cankurtaranlar, deniz kazalarına müdahale etmek, yüzme bilmeyenleri uyarmak ve plajlarda genel güvenliği sağlamak gibi sorumlulukları üstlenecektir. Bu pozisyon başvuru yapacak adaylarda bazı belgeler istenecektir.

Gümüş cankurtaran belgeye sahip olmak bu belgelerden birisidir
Bu pozisyona da başvuruda bulunacak adaylardan en az ilkokul mezunu olmaları beklenmektedir.

Başvuru işlemleri ve süresi:

Adaylar, temizlik görevlisi ve cankurtaran pozisyonlarına başvurularını Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü'ne 23 Mayıs 2023 tarihine kadar yapabilirler. Başvuruların tamamlanmasından sonra, sonuçları olumlu değerlendirilen adaylar mülakata alınacak ve kesin sonuçlar mülakat sonrasında belli olacaktır.

2023 temizlik görevlisi alımı, 2023 temizlik işçisi alımı, son dakika belediye personeli alımı, son dakika temizlik işçisi alımı, 2023 temizlik memuru alımı, tekirdağ iş ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.