Büyükşehir 3100 TL Maaşla 24 Personel Alımı İŞKUR Başvuruları

Büyükşehir 3100 TL Maaşla 24 Personel Alımı İŞKUR Başvuruları

İŞKUR başvuruları personel alımı Büyükşehir Belediye için yayınladı. 3100 TL maaşla personel alımı başvuruları nasıl yapılacak. En az ilköğretim mezunu adaylarda aranan şartlar neler? Şoför alımı, kamu işçi alımı ve operatör alımı detayları yazımızda…

İŞKUR Büyükşehir Belediyesine yerleştirme üzere personel alımı 3 ilanı yayınladı. Şoför, operatör ve kamu işçi unvanlarında alım yapılacak. 3100 TL maaşla personel alımı en az ilköğretim mezunu adaylar arasından yapılacak. Başvuruları elektronik ortamda verilen ilan numaraları ile 11 Haziran 2021 bitimine kadar yapılacak.

Şoför Alımı 12 Kişi İçin Genel Başvuru Şartları

Başvuru İŞKUR 00006064571 iş ilan numarası ile yapılacak. Askerlik Durumu: Fiilen yapmış veya muaf olmak. Öğrenim Durumu (En az ilkokul mezunu olmak ve öğrenci olmamak.) C Sınıfı ehliyete sahip olmak ve Ağır Vasıta Sertifikasına sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olacak bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmamak. 18-40 yaş aralığında olmak.

Beden işçisi alımı 10 Kişi İçin Başvuru Şartları

Adaylar başvurularını 00006064526 iş ilan numarası ile yapacak. Erkek adaylar askerliğini yapmış veya muaf olması gerekiyor. En az ilköğretim mezunu olunması gerekiyor. Sağlık ve bedensel bir sorunu olmaması isteniyor. 18 ile 40 yaş arasında olması gerekiyor.

İş Makineleri Operatörü Alımı 2 Kişi Başvuru Şartları

Adaylar 00006066356 iş ilan numarası kullanılarak başvuru yapılacak. İlkokul, lise, önlisans veya lisans mezunları başvuru yapabilecek. Tercihen en az C Sınıfı ehliyete sahip olmak ve Kazıcı/Yükleyici Sertifikasına sahip olmak. Bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmaması isteniyor. Adaylar 18 yaşın doldurmuş ve 45 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı alımına başvuru yapacaklarda ikamet şartı aranıyor. Muğla şehrinde ikamet edenlerin başvurusu alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.